Yaradan’ım,

Sen bir sevgisin, ben bir sevgiyim, sana şükran ve sevgi ile dua ediyorum. Yaradan’ım dualarımı kabul et, varlığına ve varlığıma sevgiyle şükürler olsun.

Sevgi, yaşatan, var eden ve iyileştiren bir enerjidir. Şükrüm ise, sahip olmama neden olduklarının farkındalığı ve teşekkürüdür.

Yaradan’ım, varlığına ve varlığıma sevgi ile iki kat şükürler olsun.

Bana koşulsuz verdiğin bu mucize bedenimin farkına vardırdığın için, sana olan dualarımın tekrarını sevgiyle iki kat arttır.

Sahip olduğum güç ve değerlerimin varoluşlarını ve farkındalıklarını sevgin ile iki kat arttır. Bilinç ve beden gücümü, bedenime olan sevgimi, bedenimdeki uzuvlarımı, organlarımı ve diğer yaşam formlarımın sağlıklarını ve güçlerine sevgin ile iki kat güçlendir.

Beden sağlığımı iyileştirerek güçlendiren, yaşamımdaki dinginliği, mutluluğu ve huzuru sağlayan senin sevgin ve verdiklerine benim ettiğim şükürlerdir.

Yaşamımdaki bolluğu arttırarak zenginleştiren, çözümleri, olasılıkları ve imkânları görebilmemi sağlayan senin sevgin ve verdiklerine benim şükürlerimdir.

Yaşamımdaki ve bedenimdeki sağlığı, neşeyi, sevinci ve coşkuyu oluşturan senin sevgin ve verdiklerine benim şükürlerimdir.

Şükretmek, sahip olduklarımdan ötürü duyduğum coşkunun enerjisidir. Yaşamımda ve bedenimde sahip olduklarıma şükretmem, bana sunduğun bir armağan ve coşkudur.

Zenginliğinle zenginliğime, bolluğunla bolluğuma, özgürlüğünle özgürlüğüme, adaletinle adaletime, barışınla barışıma, sevginle sevgime, gücünle gücüme destek ver.

Seçimlerimde kararlı olmamı, istediklerim doğrultusunda ilgilenmemi, olmasını istediğim yönde düşünerek eyleme geçebilmem için bana destek ol. Sahip olduklarıma şükrettikçe, şükrettiklerimin gücünü ve miktarının iki kat arttır.

Yaşamımda sahip olduğum değerlere, ilişkilerime, aileme, mesleğime, topraklarımıza, sosyal çevreme, dostlarıma, emeğimle kazandığım birikimlerime, bedenim sayesinde var ederek yaşatabildiğimi farkına vardırdığın için sana şükürler olsun.

Beni, koşulsuz sevginle yaratığın için, bedenimde en güzel halleriyle var olan uzuv ve organlarımın sağlığı ve varlığı için sana iki kat şükürler olsun.

Bilincimin, bedensel güçlerim ve yetilerimin varlıklarını ve değerlerini iki kat arttır. Bedenimdeki mucize organ ve diğer yaşam formlarımın sağlıklarına sağlık, güçlerine güç kat. Özgüvenimi, bedensel hareket gücümü, bedenimle olan iletişimimi, değer ve sevgimi güçlendir.

Sana olan, iki şükran ve bir sevgi dualarımın önemini tekrardan fark ettirdiğin için sana şükürler olsun.

Emanet olarak, bu dünyada hizmet alabilmem için verdiğin bedenime, doğuştan getirdiğim doğal olan tüm organ ve yaşam formlarıma, nefesimin son anına kadar sağlıklı ve güçlü bir şekilde yaşamalarını nasip edeceğin için sana sonsuz şükürler olsun.

Yaradan’ım, bana koşulsuz olarak verdiğin bu bedenle, dünyada aldığım hizmetlerimde, senin hükümlerini, kanunlarını, barışını, zenginliğini, renklerini, farklılıklarını, adaletini, bolluğunu ve bereketini görebilme farkındalığını bana sağladığın için sana sonsuz şükürlerimi arz ediyorum ve sen dualarımı kabul edensin.

Dualarımdaki içerikleri, yeniden fark etmemi sağladığın için şükürler olsun…

Bir sevgidir sana dua eden, bir sevgidir benim dualarımı kabul eden.

Amin

 

Deniz Egece…ş2s

Paylaş

2 YORUMLAR

Yorum yaz

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı buraya girin