Ben Necla Yılmaz, 41 yaşındayım, dört çocuk Annesiyim ve Almanyada yaşıyorum.

20 Senedir zayıflamak için her türlü diet, spor, haplar, çaylar kullandım yani kısaca her türlü yöntemi denedim. Fakat her seferinde çok daha fazlasını geri aldım. Bir karar almıştım ve artık hiç birşey yapmayacaktım.

Mart 2018, Arkadaşım bana sende Deniz Egecenin yöntemini yap, ben onunla ideal bedenime gidiyorum dedi. Ben hemen reddettim çünkü hiç birşeye inanmıyordum. Bir kaç gün geçtikden sonra merak etmeye başladım ve araştırdım. Tabiki yine bildiğim sahte sözler bunlar diye düşündüm. Internette nekadar Deniz Egecenin yayınları varsa, hepsini izledim, ve bu online eğitim bana çok mantıklı geldi, bir an önce bende bu online eğetimle ideal bedenime kavuşmak istedim.

Eğitmen Müge Tüzken ile çalışmaya başladım Ve sizlere şu kadarını söylüyorum, senelerdir yapamama sebebim yanlızca yanlış kodlama ve kabullenme sonuçlarıymış.

Buradan herkese sesleniyorum, çok basit ve eğlenceli bir yöntem. Bende 48 bedenden 38 bedene 4 ayda kavuştum. Hedefim 36 beden. Isteyen herkes yapabilceği kolay bir yöntem.
Deniz Egece ve Müge Tüzken’ e sevgimi ve şükranlarımı sunuyorum

Necla Yılmaz / Almanya 

Dikkate: Necla Yılmaz, hanımın mesajı hiç birdeğişiklik yada ekleme yapılmadan olduğu gibi yayınlanmıştır.

Paylaş

Yorum yaz

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı buraya girin