DENİZ EGECE’NİN ÖZGEÇMİŞİ

Otuz beş yaşına kadar fabrikatör ve iş adamıydı. Günün birinde işlerini bırakarak tamamen kendini keşfetmek için çıktığı yolda, kendini bilime ve araştırmalara adadı.

Uzakdoğu, Avrupa ve Amerika’da çeşitli üniversite ve akedemlerde, Nörobilim alanında özel eğitimler aldı. Bunlardan bazıları, Yoga Teraphy, Kontaplasyon, Pilates, NLP, Hipnoz, Oto-hipnoz, Beslenme bozuklukları, Kuantum fiziği, Fotografik hafıza, Bilişsel terapi, Ayurveda, Reiki, Feng shui, Biyoenerji ve Nöroplastitsite, Epigenetizim ve Mentalizim. En son Harvard Üniversitesi NYFA’de bilinçaltını etkileyen subliminal ses ve ışık teknolojisi eğitimleridir.

Bu süre içinde kendisi 40 kilo verdi ve birçok bağımlılıklarından kurtuldu. Dünyaya “kalıcı kilo verme yöntemini” geliştirerek bilinçaltında nasıl kilo verilir ve kendi “kendine kendine tedavi” yöntemlerini geliştirdi. Birçok ulusal gazete, dergi ve televizyonda programlarına ve haberlere konuk olarak katıldı, Türkiye’nin birçok şehrinde halka, üniversitelerde ve okullarda seminerler verdi. Deniz Egece Nörobilim Enstitüsünü kurdu, İstanbul Polenez köyde yirmi binin üzerinde kilolu danışanlara altı senedir yatılı kamplara yaparak eğitim verdi. Sağlık sektöründe çalışan kişilerden oluşan eğitmenler yetiştirerek, Dünyanın her tarafına “Online kalıcı zayıflama eğitimleri” vermeye devam etmektedir. “Uyurken Zayıflama” “İşitsel Bilinçaltı Kodlama Cihazı” ve Görsel Bilinç  Kodlama Cihazlarını”  icat etti ve geliştirdi. “Zayıflamada Son Söz”, Eğitimle Zayıflama”,” Bilinçli Zayıflama”,”Değişim” ve “Düşünce Molası” adlı kitaplarının yazarıdır. Ege Ata ve Ece Selina adında iki çoğu vardır, Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Eser ve kitapları Türkçe, Azerice, Rusca, İngilizce, Flemenkçe, Çekçe, Almanca ve Fransızca dillerinde yayınlanmıştır.

DENİZEGECE KURUMUNUN ÖZGELECEĞİ

HEDEF / “DENİZEGECE” bir dünya markası…

FALİYET ALANLARI
Kişinin bilincindeki yıkcıı ve yanlış bilgilerin, bedende ürettiği psikosomatik hastalıklar ve beden şeklinin bozulmalarının, bilinç bazında eğitimler ile istenilene seviyedeki değişimi.
ÜRÜN VE HİZMETLERİ
Eğitim kitapları, internet eğitim uygulamaları, değişim eğitim cihazları, online eğitimler, okul, hotel ve seminer eğitimleri.
EVRENSEL FAYDA
Kişinin yaşamının sonuçlarını ve bedenin şeklini kişinin bilincindeki bilgisinin sonucudur. Ürün ve hizmetlerimizin temelinde mutlak evrensel ve kişinin beklentilerine göre yapıcı fayda esasdır. Kişinin kendi kendine beden ve yaşamındaki istediği sonuçları tekrardan yapılandırabilmesi için eğitim desteği sunmaktayız.
MİSYONU
Ürün ve hizmetlerimizle, insan ve insanlığa evrensel fayda sağlayarak, dünyamıza ve olumlu istikamette insanlığın bilinç seviyesinin değişimine katkı sağlamak.
VİZYONU
Bilinç değişimi eğitimleri ile ünüversite düzeyinde okullar ve eğitmenler yetirştirmek. Değişim otelleri ile pisikosomatik hastalıkların tedavi eğitim ve merkezleri. Eğitim meteryalleri ile kişilerin kendi kendine tedavi eğitimlerinin genişlemesi ve yaygınlaşması.
OFİS ve ÜLKELER
ANTALYA / Türkiye Cumhuriyeti, KKTC
FRANKFURT / Almanya, İsviçre, Avusturya, Hollanda, Belçika, Lüksemburg, Surinam.
CENEVRE / İsviçre, Fransa, Belçika, Kanada, Monoca, Lüksemburg, Monako, Fas, Senegal.
LONDRA / İngiltere, İrlanda, Çek Cumhuriyeti
BAKÜ / Azerbeycan, Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Beyaz Rusya, Özbekistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Letonya, Estonya, Litvanya, Tacakistan, Gürcistan, Moldovya.
NEW YORK / ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zellanda.
Paylaş

1 YORUM

Yorum yaz

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı buraya girin