Deniz EGECE kimdir?

Otuz beş yaşına kadar fabrikatör ve iş adamıydı. Günün birinde işlerini bırakarak tamamen kendini keşfetmek için çıktığı yolda, kendini bilime ve araştırmalara adadı.

Uzakdoğu, Avrupa ve Amerika’da çeşitli üniversite ve akedemlerde, Nörobilim alanında özel eğitimler aldı. Bunlardan bazıları, Yoga Teraphy, Kontaplasyon, Pilates, NLP, Hipnoz, Oto-hipnoz, Beslenme bozuklukları, Kuantum fiziği, Fotografik hafıza, Bilişsel terapi, Ayurveda, Reiki, Feng shui, Biyoenerji ve Nöroplastitsite, Epigenetizim ve Mentalizim. En son Harvard Üniversitesi NYFA’de bilinçaltını etkileyen subliminal ses ve ışık teknolojisi eğitimleridir.

Bu süre içinde kendisi 40 kilo verdi ve birçok bağımlılıklarından kurtuldu. Dünyaya “kalıcı kilo verme yöntemini” geliştirerek bilinçaltında nasıl kilo verilir ve kendi “kendine kendine tedavi” yöntemlerini geliştirdi. Birçok ulusal gazete, dergi ve televizyonda programlarına ve haberlere konuk olarak katıldı, Türkiye’nin birçok şehrinde halka, üniversitelerde ve okullarda seminerler verdi. Deniz Egece Nörobilim Enstitüsünü kurdu, İstanbul Polenez köyde yirmi binin üzerinde kilolu danışanlara dört senedir yatılı kamplara yaparak eğitim verdi. Sağlık sektöründe çalışan kişilerden oluşan eğitmenler yetiştirerek, Dünyanın her tarafına “Online kalıcı zayıflama eğitimleri” vermeye devam etmektedir.

Ses ve ışıkla terapi yöntemleri, subliminal nöroteknoloji kullanarak; “Uyurken Zayıflama” “İşitsel Bilinçaltı Kodlama Cihazı” ve Görsel Bilinç  Kodlama Cihazlarını”  icat etti ve geliştirdi.110.000 adet satan “Zayıflama da Son Söz” ve  “Düşünce Molası” adlı kitaplarının yazarıdır. Ege Ata ve Ece Selina adında iki çoğu vardır, Almanca ve İngilizce bilmektedir.

 

Paylaş

1 YORUM

Yorum yaz

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı buraya girin