2016’da başladım
Nisan ayından bu yana benimle olan Deniz Egece ailesine teşekkür ediyorum. Nice insanlar gibi ben de her çeşit diyeti yaptım. TV’de Deniz Hoca’yı izledim ve seti sipariş verdim. Bu süreçte her şey mükemmeldi.

50 bedenden 40’a düşmüştüm ama memnun değildim

Güzeller güzeli Selma ile iletişime yine geçtim. Sağ olsun, desteğini hiç esirgemedi ve beni Müge Hoca konuşturdu; güler yüzü ve samimi sesi ile karşıma oturup beni öyle bir ikna etti ki… Sanki yanımda veya karşımda oturuyordu; yüz yüze hiç konuşmadık, sohbetlerimizi telefon aracılığıyla yaptık.

İkinci randevuyu iple çeker olmuştum

Her sohbette benimle tekniği ile konuşuyor ve sanki dünya turuna çıkıyorduk. Bazen onu sorularımla sıkıyordum. Oysa, o, her zamanki sakinliğiyle “Biz tohumu attık, merak etme; çıkacak” diyordu. Tatlı sesiyle Müge’min ve Selma’nın hakkını nasıl öderim, bilmiyorum.

Şimdi 34 giyiyorum ve 36 bol geliyor

Oysa, 38 olabilecek miyim, diye endişeliydim. Şimdi ise mutluyum. Evren benden yana ve istediğim her şey oluyor. Hareketim ise kusursuz. Müge’m, Allah gönlüne göre versin! Deniz Hoca’ya ve o koca yürekli çalışan arkadaşlarınıza selamlarımı iletiyorum. 💋🙏🙏

Emine Akın, Almanya

Gelen mesajın anlamı bozulmadan küçük düzeltmelerle yayımlanmıştır.

Paylaş

Yorum yaz

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı buraya girin