İkbal Sarı Şentürk 

Öğretmen / Antalya

Videoyu izlemek için tıklayın…

Deniz hocam, merhabalar…

Hergün sizi tanıdığım için sonsuz şükür ediyorum.Önce kitabınız,dinleme cihazınız,videolarınız ve son olarak ta kampınız bana yeniden beni keşfetme imkanı verdi.Yaklaşık 6 ay gibi bir sürede 44 bedenden 38 bedene düştüm.

Şu an neredeyse 36 beden olmak üzereyim.En son olarak sizden öğrendiğim “Düşünce Molalarıyla” günden güne hem zihinsel hem bedensel olarak değişiyorum.10 yıldır yöneticilik yapıyorum. Şimdi ise daha güçlü bir yöneticiyim. İnsanlarla yapıcı ilişkiler kuran,özgüveni yüksek,ne istediğini bilen,istediklerini sinirlenmeden ifade eden,hayatın her anından doyum alan bir insan olmaya başladım.Hergün düzenli olarak yaptığım düşünce molaları hem bedensel hem de zihinsel olarak beni olmak istediğim kişiye dönüştürüyor.

Oysaki gün içinde karşılabileceğim bir sürü iyi olasılıklar varmış.ama ben bilinçaltımdaki olumsuz, kalıplaşmış öğretiler yüzünden şimdi ye kadar bu olasılıkları görmemişim.bu farkındalığı kazanabildiğim için çok mutluyum.günden güne özgürleşiyorum.geçmişin yüklerinden teker teker kurtuldukça hafifliyor,yeni bir gelecek var ediyorum.iyiki varsınız Deniz Hocam.

İlk 12 Kasım 2016 da kitabınızla tanıştım.Miladım 12 Kasım diyorum.

Sevgi ve Şükranlarımı gönderiyorum.

Paylaş

Yorum yaz

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı buraya girin