Merhabalar ben Mehibe AÇIKGÖZ…

6 yıl önce annemi kaybettim ve içime kapandım birsürü doktorlar ilaçlar, usanmıştım gittikçe dahada içime kapanıyordum kimseyi görmek istemiyor odamdan dahi çıkmak istemiyordum. Eşim, çocuklarım hiçbirşey gözüme görünmüyordu.

Yedi ay önce yani Nisan ayında Vildan Hercai hanımla tanıştım, saolsun bana çok yardımcı oldu kendi geçtiği süreçleri anlattı ve beni etkiledi. Deniz EGECE Online eğitimi almamı ve bambaşka biri olacağımı söyledi etkilenmiştim ama yapabilirmiyim diyede düşünüyordum.

Eşim ve çocuklarım da bir dene ne kaybedersin diyerek beni ikna ettiler. Eğitim almaya karar verdim işte o anda bir melekle tanıştım Mügecim canım benim gün geçtikçe ılımlı kişiliğiyle beni çok etkiledi. Beni bambaşka insan yaptı eğitim sürecinde benimle herhafta birebir ilgilendi ve ilgileniyor whatsapp gurubuna dahil etti orda yeni arkadaşlar edindim çok yardımcı oldular birbirimize büyük destek olduk ve Mügecim canım o bana bir sihirli değnek değdirdi ve beni bambaşka biri insan yaptı kişiliğimi ve benliğime kavuşmamı sağladı.

Önce hastalığımı yoketti sonra bedenimi ince ince işlememe yardımcı oldu çok mutluyum huzurluyum.

58 bedenden 44 bedene geldim ve yola devam. Müge’ciğim herzaman yanımda oldu ve oluyor o benim Melegim ondan hiç ayrılamam.

İyi bir arkadaş dost ve uzman benim mucize Melegim.

Daha devam, hedefim 40 beden.

En büyük hayalim Deniz Hocamın kampına katılmak.

Onlara tek tek çok şükür ediyorum önce Vildan Hanım’a Müge’me ve Deniz Hocama sevgimi ve Şükranlarımı gönderiyorum.

Misafirlerim gitmeye devam ediyor, yola devam. Mügem balım ve iyi niyetli güzel kalpli whatsapp arkadaşlarım hergün güzel enerjisiyle bana ışık saçıyorlar.

Tüm emeği geçen herkese Şükran ve Sevgilerimi gönderiyorum… 

Mehibe Açıkgöz 07 Aralık 2018

Not: Kendi rızasıyla göndermiş olduğu resim ve mesajında hiç bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır…

Paylaş

1 YORUM

  1. SİZİ KUTLUYORUM Mehibe Acıkgöz EGECE AİLESİNE HOŞ GELDİNİZ SİZİNLE BEN DE YOLA DEVAM EDİYORUM HER ZAMAN YANINIZDAYIM Teşekkürler Deniz EGECE

Yorum yaz

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı buraya girin