Selamlar ben Emel Çamlıca.
36 Yaşındayım. Evliyim ve 2 çocuk annesiyim. Almanya’da yaşıyorum. 20 yıldan beri yani 16 yaşından beri sürekli kilo alıyorum, veriyorum. Bedenimi sevmiyordum. Ömrüm spor ve diyetle geçti. Geçici bir süre istediğim kiloya insem de yine aynısı oluyordum. 2000 yılında anne oldum ve 20 kg aldım. Doğumdan sonra da bu kiloyu hemen veremedim. Tekrar aynısı oluyor ve sürekli bir kısır döngüdeydim. Ama ne yazık ki ben çok yemek yemenin sağlık olduğuna ve çok yorulmadan az hareketin daha kaliteli bir hayat olduğuna inanmışım. Böyle yıllar geçti 2016’da 2.çocuğuma hamile kaldım. Bu sefer 25 kg aldım. 1 yıl hiç kilo veremedim. Ta ki 2017’ye kadar…

 

Çok eski bir arkadaşımı tesadüfen düğünde gördüm. İncelmiş, gençleşmişti. Bana Deniz Egece’den bahsetti. Google’da hemen Deniz Egece’yi buldum. Facebook’tan takip ettim ve oradan Vildan Hanımla iletişime geçtim. 2 yıl kadar yani bugüne kadar iletişim de kaldık. Bana çok yardımcı oldu. 2017 Mayıs ayında Deniz Bey’in Zayıflamada Son Söz kitabını aldım. Kitap ile 3 hafta da 8 kg verdim. Sonradan Uyurken Zayıfla ürününü aldım ve onunla da 1 ay da 5 kg verdim. Bu arada doğumdan sonra 85 kg (44 beden) idim. Bu süreçte 72 kg (42 beden ) indim. Bu ürünler sayesinde bedenime neden eziyet ettiğimi, bedenimin benim tek sadık dostum olduğunu  ona kızmak yerine onu sevmeyi öğrendim. Online Eğitim almak istiyordum ama güvenemiyordum. Bugün biliyorum ki çok zaman kaybetmişim. Ve inanın bu eğitimi hiç bir maddiyat ile karşılayamazsınız. Paranın anlamını yitirdiği an, eğitim de kendinizi bulduğunuz andır.

 

Mayıs 2019 da başladık. 73 kg 42 beden ile Temmuzun sonunda ben 57 kg ve 36 beden yani ideal bedenimle buluştum. Dünyalar tatlısı, iyisi, karanlık ve çıkmaz sokak da bana ışık olan ve yol bulan canım hocam Müge Hanım ile tanıştım. Bana, beni geri verdi sanki. Unuttuğum hayallerimi hatırladım. Gerçekleştirmek için o gücü kendimde buldum. Kendime güvenmeyi, kendi ayaklarımın üzerinde durmayı , kendi kararlarımı verip uygulamayı öğrendim.. Deniz Bey’in oluşturduğu bu eğitim sayesinde 20 yıldan sonra sigara bağımlılığımdan da kurtuldum çok şükür. Ben ki 26 yaşından beri her yıl doğum günlerim de üzülürdüm; yaşlanıyorum , şişmanlıyorum diye ama bu sene bu eğitimin sayesinde kendimi yeniden buldum ve çok mutlu , neşeli ve umutluydum. Çünkü kendimi 10 yaş gençleşmiş daha dinç , daha enerji dolu hissediyorum. Mayıs 2019 dan sonra yeniden doğdum.

 

Çocukluğumda ki kadar özgür ve hafifim. Kendimi ve hayatımı seviyorum. Her gün severek yürüyorum ve her şeyi yiyorum. Hiç bir şekil de diyet yok! Yasak yok! Spor mecburiyeti yok! Kalori saymak , sebze meyve ye diyen bir hoca yok! Tam tersi herşeyi ye yasak yok diyen bir hocam var. Çocukluk ruhumu kendimi, umutlu Emel’i, çocukları ile çocuk olabilen, onlarla koşabilen ve park da yükseklere tırmanabilen bir Emel oldu. İyi ki varsın Deniz Egece. İyi ki bu eğitimi almışım ve hiç düşünmeden tekrar yaparım. Çok beklemişim, çok zaman kaybetmişim. Canım Müge Hocam Dünyalar iyisi. Her zaman ve her an yanımda hissettiğim melek hocam.

 

Bana bu yol da ışık olduğun için minnettarım. Bu eğitim de sadece kilo değil, kilo basit kalıyor. . Her şeyiniz değişiyor. Çünkü siz değişiyorsunuz. Çocukluğunuzdan beri kafanıza oturmuş o düşünceleriniz değişiyor.. Eğitimi alın ve Müge Hocam’ın sihirli değneği ile hayatınıza dokunmasına izin verin. Dilerim ki Zayıflamada Son Söz kitabını bütün dünya okur. Online Eğitim kendinize ve sevdiklerinize yapabileceğiniz en iyi yatırımdır. Herkes ideal bedeninde yaşayabilir ve onunla yaşlanabilir.

Kendi hikayeni yaşa… Kendini yaşa.. Sevgiyle kalın.

Emel Çamlıca/ALMANYA

Ücretsiz Bilgi Alın