Ben Birsen Yalman;
68 yaşındayım.Öğretmen emeklisiyim iki tane evladım var.Eşimle saygı ve sevgiye dayanan 44 yıllık evliliğimiz var.Çok şükür şu an herşey yolunda .Ama son 10 yıldır kilolarım beni hep mutsuz etti kilo vermek için defalarca diyetisyene gidip diyet yaptım.Spor yaptım iştah kesici ilaç kullandım ve sonuç hep hüsran oldu. Aslında obez değildim 77-78 kilolarda geziniyordum.1kg versem geri alıyordum.

Yakın zamanda televizyon ve internette Deniz Egece ismini çok duyar oldum.Videolarını izledim araştırdım.Diyet ve spor olmadan kilo vermekten bahsediyordu
inanılır gibi değildi.Bu konuyu eşimle paylaştım.Onunda desteğiyle Deniz Egece online eğitim programına başvurdum.Bana dönüş yaptılar programı anlattılar.
Önce içinde Deniz Egece’ nin zayıflamada son söz kitabı, sesli ve görsel kodlama,ve ideal beden kitapçığı olan kargo geldi.

Program dahilinde haftada bir gün enaz 1 saatlik 8 seans görüntülü görüşmede vardı.
Bu görüşmeleri Saime Müge Tüzken ile yaptık.
Bu saydiklarımın hepsi benim zayıflamada etken oldu.
Bu yolculuğa 48 beden ile başladım.2 ayda 44 beden oldum.Ayda bir beden inceldim.38 beden benim ideal bedenim.Yolculuğum devam ediyor.Niyetim doğrultusunda ideal bedenime ulaşacağımı biliyorum.
Bu yolculukta bana rehber olan sn Deniz Egece’ye, dünya tatlısı Müge’me sonsuz teşekkürler ediyorum.
Şükran ve sevgilerimle.
Birsen Yalman Samsun

Bilgi Almak İstiyorum