https://youtu.be/oTeXGoBXJlY

Ben, Terane İsmaylova, 38 yaşındayım, ev hanımıyım, 3 çocuğum var. Her hamilelikten sonra kilo alıp verdim. Sonra Deniz Egece’nin olduğu programları izledim ve “Uyurken Zayıfla” CD’sini aldım. Gerçekten gördüm ki, kalıcı zayıflamanın çözümünü bulmuş. Onun yöntemine inandım, çünkü söylediklerinin hepsini hayatımda yaşadım. Nasıl söylediyse öyle de yaptım. Haraketliliğimi arttırdım, besin miktarımı azalttım. Allah’a şükür ki yavaş yavaş kilom düştü. 85 kilodan 65 kiloya düştüm ve uzun bir süredir kilo almıyorum. Tam aksine hedefim 60 kilo ve ona doğru gidiyorum.

Diyetisyenlere çok gidiyordum, o kadar çok yasak vardı ki yemeklere hasret kalmıştım. Hedefim olan kiloya düşdükten sonra sevdiğim yemekleri yiyordum ve yeniden 2 kat fazla kilo alıyordum. Sonra diyetisyenlere olan inançımı kaybettim çünkü kalıcı sonuç göremiyordum. Tüm hayatını diyet yaparak geçiremez ki insan.
Bu yöntemden öğrendiğim ilk şey hareketliliği arttırmak ve yemeğin miktarını azaltmaktı. Evde saatlerce oturup bir iş yaptıgımda rahatsız oluyordum ve sık sık ayağa kalkıp iş yapmaya başlıyordum.

Bazen oluyor ki sevdiğim yemeği fazla yiyorum fakat yediğimden korkmuyorum sadece daha fazla hareket etmeye çalışıyorum. Deniz Egece’ye ve bu işte emeği olan herkese çok saygım var.Çok teşekkür ediyorum, Allah onlardan razı olsun, canlarını sağlam etsin.

Bilgi Almak İstiyorum