Merhaba Deniz Egece Hocam ve ekibi.
Ben Nurtane Şahin. 9 Kasım’da eğitim almaya başladım…
Eğitime başlamamla hayatıma doğan güneşim, sevgili Neşe Hanım.
Siz, benim hayatıma öyle bir anda girdiniz ki; Tüm umutlarım tükenmiş, kendine değer vermeyi unutmuş, hayata nasıl devam edeceğini bilmeyen, gülmeyi unutmuş bir insana tekrar yaşamın tadını öğrettiniz.
Sürecim boyunca çok güzel zaman geçirdim, bol bol yürüyüş ve hareket, midemi yormadan her şeyi yedim ama hareketi hiç bırakmadım. Yemek konusunda çok fazla problem yaşamadım. Hareket benim için zordu. Kemik rahatsızlığım vardı. Dizim ağrıyordu, ona rağmen hiçbir şey benim umudumu yok etmedi. İnsan kendine değer verince, her şey daha güzel oluyor. “Hep başkaları değil biz kendimizmişiz” bunu anlayınca her şey daha güzel.
Yaşamak güzel! İnsan, hedefsiz yaşadıkça hayatın hiç bir anlamı olmuyormuş ama şimdi hedefim hayallerim çok büyük.


Yaşamak, mutlu olmak ve sizi hayatımda hep hatırlamak istiyorum. Sizin enerjiniz bana çok iyi geldi. Size ve Deniz Egece’ye ve tüm ekibinize çok teşekkür ederim. Çok güzel bir iş yapıyorsunuz. İnsanları mutlu etmek çok güzel. Tüm ekibinize en içten sevgilerimi ve selamlarımı gönderiyorum. Sizin bendeki yeriniz çok özel. Neşe Hanım siz bana ilaç gibi geldiniz. Bilip ama uygulayamadığım her şeyi sayenizde uygulayıp mutlu yaşamayı öğrendim.
Herkese iki şükran bir sevgi gönderiyorum.

 

Ücretsiz Bilgi Alın