7 yılda egzersiz ve diyetle yapamadığımı 4 ayda bu yöntemle yaptım

Merhaba, umarım bu gönderi diğer insanların hayatlarını değiştirir. Bu benim başarı hikayem.

Benim adım ilahe. Zaten kilo problemim vardı. Bunun psikolojik ve fiziksel sağlığım üzerinde olumsuz bir etkisi oldu.

Sinirlerim kırıldı. Bütün dualarımda ağladım ve dua ettim, “Tanrı beni bu sorundan sonsuza dek korusun.”

Etrafımdaki insanlar ve tüm olumsuzluklar beni çok etkiledi. 15 yaşımdayken herkes bana “Evli misin, kaç çocuğun var?” Diye sordu. diye sorardı. Evi terk etmek istemedim.

Yıllardır bu sorunla mücadele ediyorum. 7 yıldır spor, diyet ve hap kullanıyorum. Sonunda kilo verdim ve tekrar kilo almaya başladım. Sonucu alamadım. Ne kadar araştırma yapıyordum.

Neredeyse 21 yaşındaydım, hala Instagram’daydım. Deniz Egece’nin reklamı karşıma çıktı. “Bunu neden denemiyorum?” Dedim. Deniz Egece Zayıflama Merkezi uzmanlarından biriyle telefonda konuştum ve bu konuşma hayatımda bir dönüm noktası oldu. Sonra YouTube’da Deniz Bey’in videolarını izlemeye başladım ve sonunda kitabı almaya karar verdim ama arkadaşım (Mucizem) kitabı bana doğum günümde verdi. Çünkü onu çok istediğimi biliyordu.

O günden bu yana kilo vermenin yanı sıra sinirlerim sakinleşti, hastalıklarım iyileşti, metabolizmam güçlendi, özgüvenim ve sevgim arttı, yaratıcılığım arttı, zekam arttı ve inanılmaz hareketliliği sevmeye başladım.

Sonuç olarak 43 kilo verdim ve şimdi ideal vücudumdayım. Deniz Egece’nin ailesine ve Tanrım’a teşekkür ediyorum.

Şu anda yüksek lisans öğrencisiyim. Kişiliğimi geliştirmek için her zaman her şeyi yaptım ama şimdi zihnim ve bedenim birleşti ve sevgi ve minnettarlıkla daha çok gelişiyor. Govhar Khanum’a ve orada çalışan diğer tüm personellere böylesine harika bir iş için teşekkür ve sevgilerimi sunarım…

Ücretsiz Bilgi Alın