Ben Necla Yılmaz, 41 yaşındayım, dört çocuk annesiyim ve Almanyada yaşıyorum.

Zayıflamak için 20 senedir her türlü diyet, spor, haplar, çaylar kullandım; kısacası her yöntemi denedim. Fakat zayıfladıktan sonra her seferinde çok daha fazla kilo aldım. Bir karar almıştım ve artık hiçbir şey yapmayacaktım.

 

Mart 2018’de Arkadaşım bana Sen de Deniz Egecenin yöntemini yap, ben onunla ideal bedenime gidiyorum. dedi. Hemen reddettim, çünkü, hiçbir şeye inanmıyordum. Birkaç gün geçtikten sonra merak etmeye başladım ve araştırdım. Tabii ki yine bildiğim sahte sözler bunlar, diye düşündüm. İnternet’te Deniz Egecenin yayını ne kadar varsa, hepsini izledim. Ve bu Online Eğitim bana çok mantıklı geldi, bir an önce ben de bu Online Eğitim ile ideal bedenime kavuşmak istedim.

 

Eğitmen Müge Tüzken ile çalışmaya başladım. Ve sizlere şu kadarını söylüyorum, senelerdir yapamama sebebim yanlızca yanlış kodlama ve kabullenme sonuçlarıymış.

Buradan herkese sesleniyorum, çok basit ve eğlenceli bir yöntem. Ben de 48 bedenden 38 bedene 4 ayda kavuştum. Hedefim 36 beden. Isteyen herkes yapabileceği kolay bir yöntem.
Deniz Egece ve Müge Tüzken’e sevgimi ve şükranlarımı sunuyorum

Necla Yılmaz/Almanya

Not: Necla Yılmaz hanımın mesajının anlamında hiçbir değişiklik ya da ekleme yapılmadan düzeltilerek yayımlanmıştır.

Ücretsiz Bilgi Alın