Sevgili Fatoş Hocam

Sizi tanıdığım için çok şanslıyım. Sizin sayenizde bedenimle olan kavgamdan kurtuldum. Ben hem yemeğe bağımlı hem de yememek için mücadele eden, yemek yemenin kötü bir şey olduğuna inanan biriydim. İkisinin de yanlış olduğunu sizin sayenizde öğrendim kendimi o kadar sıkıyormuşum ki bedenime de ruhuma da zarar veriyormuşum. İnanın ben
yemek yeme duygusu ve iştah duygusu ile savaş halindeydim. Şimdi o savaş bitti barış sağlandı, bedenim ve ruhum sakin. Siz beni hiç aksatmadan dakikasında aradınız, içten olduğunuzu hep hissettirdiniz, sizinle her konuşmamda huzuru buldum. Benim kendimde göremediklerimi siz gördünüz. Harika bir insan ve harika bir hocasınız.

Ben sizin sayenizde kendimi ve beni üzen ya da yaralayanları affettim. İlk defa içimde özgürlük duygusu oluştu. beynindeki ve ruhundaki bütün yüklerinden kurtulmuş arınmış hafiflemiş bir insan oldum. Kendimle barıştım, hayatla barıştım, tüm olumsuzluklardan kurtuldum. Meğer kendi etrafıma bir olumsuzluk duvarı örmüşüm de haberim yokmuş. Şimdi o duvarlar yıkıldı ve ben etrafımdaki güzellikleri görebiliyorum.

Sizi benim karşıma çıkaran ve sizleri tanımayı nasip eden Rabbime şükürler olsun. Yolunuz açık olsun. İçinizden geçirdiğiniz ne dileğiniz varsa kabul olsun. Sizlere (özellikle Deniz Hocam ve Fatoş Hocama) sevgilerimi gönderiyorum. Ayağınız taşa değmesin. Dualarım sizinle birlikte. Sizlere iki Şükran bir sevgimi gönderiyorum.

Canan Işık

 

Ücretsiz Bilgi Alın