DENİZ EGECE HOCAMA 2 ŞÜKRAN 1 SEVGİ

Bir yıl oldu Deniz Hoca’mın kampına katılalı. 18 Mart 2019 Alanya Kampında eşim,5 yaşında Zeynep ve 9 aylık Zehra ile birlikte katıldım. Derler ya hayatımın dönüm noktası diye benimde o zamanlardan biriydi. Üst beden 48 alt bedenim 54 ve 130 kg gelmiştim. Yaşam kalitem azalmış , öfkeli, hareket edemeyen biri olmuştum. Deniz Hoca’m akıcı, net, ışık tutan eğitimiyle doğru bildiğimiz yanlışları , kendi kendinin doktoru olmayı  öyle güzel, bilimsel anlattı ki şükürler olsun. Hayatım boyunca kilo sorunu yaşadım, doğuştan kilolulardandım. Mide ameliyatı dışında her yöntemi denemiş fazlasıyla kilo almıştım ( Psikiyatri, Terapi, Psikolog, Diyetisyen, Dahiliye Doktor’ u , mamalar, bölgesel incelme )

Deniz Hoca’mın kampta anlattığı bilgiler öyle kıymetli ki sadece kilomu değil hayatımı değiştirdi. Eşim çok keyif aldı bu süreçten. Yıllarca maddi manevi destek vermiş her başa dönüşte o da üzülmüştü. İlk kez keyifle, hareketle, diyetsiz ( eşime onu al bunu al demeden : )   ) bereketli, başarılı, mutlu bir yıl geçirdik. Sonuç 42 beden rahatla giyiyorum hem de alt / üst beden aynı.

Deniz Hoca’ m ışık tuttun hayatımıza; kitaplarınla ve kampta anlattığın yıllarca emek verdiğin bilgilerle iyi ki varsınız.

Deniz Egece , eşi Melike Hanım’ a ekibim ve online eğitimle destekleyen Müge Hoca’ma 2 ŞÜKRAN 1 SEVGİ

BETÜL ÜNGÖR

                                                                                                                     22.03.2020

GÜZEL GÜLÜŞLÜ İYİKİM MÜGE HOCAM’A

        Bugün fark ettim ki gerçekten değiştim. Ülkemin ve dünyanın  benim yaşamımda karşılaştıran bu dönemde kendi değerimin, yaşamımın, sevdiklerimin öneminin ve kıymetinin farkındayım.

        Rabbime şükürler olsun senin gibi özel bir insanı tanımamı sağladı.

        Bizler genelde annelerin karşılıksız sevdiğini düşünürdük toplumda, sense seansım bitti beni yoruyorlar bıktım demeden çoğalttın bizi, ışığını esirgemedin hayatlarımızdan.

        Ben ebeyim ve bu sürecin içinde birçok durumla karşı karşıyayım.

        Günlük yaşamım, hayallerim, hareketim devam.

        Eskiden olsa , seni tanımadan olsa ne yapardım düşünmek bile istemiyorum.

        Geçen yıl iki kızımı banyo yaptırmak zulüm gelirken fiziki ağrılarım nedeniyle, bugün kızlarımı yıkadım, evimi derinlemesine temizledim. Özlem Demirbaş’ la kaslarımı ve bağışıklığımı güçlendirdim, kendim duş aldım ve hala enerjim yerinde sadece duygusallaştım. Çünkü şu an hissettiklerimi tarif edemiyorum.

        Rabbime şükürler olsun

        Müge’yi seviyorum

        Betül’ü seviyorum

        Arkadaşlarımı seviyorum

        Betül : )