Sevgili Müge Hocam öncelikle size ve Egece ailesine şükran ve sevgimi sunuyorum. Ben çocukluğumdan bu yana hep kiloluydum. Aslında ilk amacım ideal bir bedendi ama siz benim hayatımı tamamen değiştirdiniz.

Deniz Egece’yi ilk tanıdığımda ideal bir beden hakkında bilgi almak için aradım ve bilgi aldıktan sonra bir süre başlayamadım. Çünkü aynı zamanda zor bir hayatım vardı. Yaşımdan büyük sorunlarım ve birikmiş anılarım vardı. Zor bir dönem de tekrar aradım sizleri ve lütfen yardım edin dedim.

Tuğba hanım, aslında ilk kilo problemi hakkında bu eğitimi düşünürken sizler benim tüm hayatımı değiştirmemde yardımcı oldunuz. Sizler bana bu hayatta iyi ve kötü insanlar olduğunu anlamamda yardımcı oldunuz.

46-48 bedenle başladığım bu yolculuğuma 42-44 ile devam ediyorum. Aynı zamanda vazgeçemediklerimden vazgeçtim, affettim ve kurtuldum. Devamlı yatan ben artık hareket ediyorum, dans ediyorum. Durmak yok yola devam hedef 36 beden.

Müge hocam sizi tanımak hayatımda olan en iyi şeylerden biri. Ben size anlattım, ağladım, güldüm ve sizin bana olduğunuz destek o kadar içten ve samimiydi ki ben size iki kat güvendim.

Egece Ailesi için ne yazsam az olur. Sizleri çok seviyorum, iyi ki sizleri tanıdım güzel insanlar. Sizlere 2 Şükran 1 Sevgimi sunuyorum.

Betül Yılmaz

 

 

Ücretsiz Bilgi Alın