Merhaba ben Deniz Egece Enstitüden Deniz.
Öncelikle şunu söylemek isterim umarım bu süreci benim gibi herkes yaşar ve ideal bedenine kavuşur.
Herkeste olduğu gibi zayıf olma takıntısı bende de vardı. Genç kızlık dönemimden bu yana hep diyet yapma ve bu süreçte kilo alıp verme kısır döngüsü içinde gidip geldim. Fakat sürekli verdiğim kiloları geri alıyordum.

Hamile olduğumu öğrendiğimde yediğim her şeyin bebeğime yarayacağını düşünerek bu süreçte daha fazlasını yemeye başlamıştım. 9 aylık bu süreçte toplamda 30 kilo aldım. Doğum yaptıktan sonra aldığım kiloların hepsi geri gideceğini düşünmüştüm ki maalesef sadece 9 kilo gitti. Artık 90 kilo olarak hayatıma devam ediyordum. Bir süre tekrar diyete devam ettim fakat bu sefer artık vücudum tepki veriyordu. 1 kilo bile verememeye başladım.

Ta ki Deniz Egece Enstitüsü ile karşılaşıncaya kadar. Deniz Egece Enstitüye çalışmak üzere başvurdum ve bir süre sonra işe başladım. Enstitüde çalıştıkça ve danışanların başarılarını gördükçe benim de inancım oluştu ve zaten çoktan okumaya başladığım kitapları altını çizerek anlamaya devam ettim. Her gün aldığım eğitimler sayesinde “ki bu konuda çok şanslıyım” metotları içselleştirdim.

Daha ben farkında olmadan kilo verme sürecim başlamıştı. Harekete olan inancım arttı, besinlere bakış açım değişti ve doğru olduğuna inandığım yanlış bilgilerimden kurtuldum. Şu an 58 kiloyum. Öğrendiğim en iyi şey bedenimi sevmek oldu ve bilinçaltımı yönetebilmeyi öğrendim. Biz burada Egece ailesi olarak çok güzel bir şeye vesile oluyoruz.

Ben de bu süreci yaşayabilmiş olduğum için Başta Deniz hocam olmak üzere bütün hocalarım ve ekip arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Şimdi daha güçlü bir beden daha sağlıklı düşünen bir anne ve özgüveni yüksek bir kadınım. Her şey için tekrar teşekkür ederim. Saygılarımla.

Ücretsiz Bilgi Alın