Merhabalar. Sizlere nacizane hayatımın dönüm noktası dediğim ve ömrüm boyunca kendime yaptığım en iyi yatırımdan bahsetmek istiyorum.

İnsan hayatını kilolu geçirdiği için şükreder mi? Ben şükrettim ve iyi ki kiloluymuşum dedim. Çünkü öyle olmasaydı Deniz Egece ve Müge hocamla tanışamazdım. 38 yıldır yaşadığım kilolu hayatımda her yöntemi denemiş biri olarak bana bu kadar keyif veren, sadece kilolarıma değil, ruhuma, gönlüme ve bedenime dokunan öze dönüş yöntemi bu. Aslında birlikte yaşadığımız, bildiğimiz ama farkına varamadığımız ve gün yüzüne çıkaramadığımız, Yaradan tarafından bize kodlanan bir yöntem.

 

Beni kendimle buluşturan, bedenime şükretmemi ve ona teşekkür etmemi sağlayan, kendim de dahil hayatımdaki herkesi, herşeyi affetmemi sağlayan bir yöntem bu. Nasıl şükretmeyeyim ki şimdi kilolu bir hayat sürdüğüme

Yıllardır gözümde büyüttüğüm, gözümde büyürken bedenimde de büyüyen misafirlerimi şimdi huzurla, neşeyle gönderiyorum. Ve bu yöntemi tüm dünyanın duymasını ve farketmesini yürekten istiyorum. İnsanlığın iyileşmesi ve huzurlu bir hayat için gerekli olan tüm bilgiler mevcut. İnanın anladıktan sonra kendinizden başka hiç kimseye ve hiçbir şeye ihtiyacınız olmadığını, şifanın Yaradan tarafından bize kodlandığını anlayacaksınız.

Ben yaklaşık 48 beden ile başladım değişim sürecime. Şimdi 40 bedenim ve sürecim huzurla, keyifle devam ediyor. Yaradanın bana verdiği şifa gücüyle mutlu oluyor ve değişimime sonsuz güveniyorum.

Ne mutlu bana ki sizler gibi kıymetli bir aileyle tanışmak nasip oldu bana.

 

 

Kıymetli Deniz hocam ve Müge hocam. Sizlere huzurlu, sağlık dolu uzun ömürler diliyorum. Ömrünüz uzun ve bereketli olsun ki Benim gibi iyileşmeyi bekleyen insanlara daha fazla dokunabilesiniz.

2🤲1💕

Ücretsiz Bilgi Alın