Deniz Egece Kimdir?

Deniz Egece Kimdir?

Deniz Egece’nin Özgeçmişi

Deniz Egece otuz beş yaşına kadar fabrikatör ve başarılı bir iş adamıydı. Bu başarı dolu ve maddi anlamda tatmin edici hayatını geride bırakarak günün birinde baştan başlamaya karar verdi. Amacı kendini keşfetmek ve şifa bulmaktı. Çıktığı bu yolda amacı uğruna kendini bilime ve araştırmalara adadı.

Uzak Doğu, Avrupa ve Amerika’da Nörobilim alanında özel eğitimler aldı. Aldığı eğitimlerden bazıları şunlardır; Yoga Teraphy, Kontamplasyon, Pilates, NLP, Hipnoz, Oto-hipnoz, Beslenme Bozuklukları, Kuantum Fiziği, Fotografik Hafıza, Bilişsel Terapi, Ayurveda, Reiki, Feng shui, Biyoenerji ve Nöroplastisite, Epigenetim ve Mentalizm. Son olarak Harvard Üniversitesi NYFA’da bilinçaltını etkileyen Subliminal Ses ve Işık Teknolojisi eğitimlerini tamamladı.

Yaptığı araştırmalar ve aldığı eğitimlerle Nörobilim Uzmanı olarak adını duyuran Deniz Egece, sadece zayıflama alanında değil bilinçaltı eğitimleriyle de başarılı bir kariyer hedefledi.

Eğitim aldığı süreçte kendisi de kalıcı olarak fazla olan 40 kilosunu verdi, hastalıklarını tedavi etti ve bağımlılıklarından kurtuldu. Tüm dünyada kabul gören  “Eğitimle Kalıcı Kilo” ve “Eğitimle Kendi Kendine Kalıcı Tedavi” yöntemlerini geliştirdi. Birçok ulusal, uluslararası gazete ve dergide haberleri yer aldı, televizyon programlarına ve haber bültenlerine konuk olarak katıldı. Dünyanın birçok şehrinde halka, üniversitelerde ve okullarda seminerler verdi. Türkiye ve dünya çapında onlarca ödül kazandı.

Türkiye, Azerbaycan, Almanya, İsviçre ve Amerika Birleşik Devletleri’nde, Deniz Egece Nörobilim Akademisi ve Enstitülerini kurdu. Alanında Psikologlar, Diyetisyenler,  Nörobilim Uzmanları, Psikiyatristler, Sosyologlar ve Hareketisyenlerden oluşan eğitmenler yetiştirerek, çeşitli ülke ve şehirlerde “Yatılı Kamplar” ve  “Online Kalıcı Zayıflama Eğitimleri” vermeye devam etmektedir.

Ayrıca Deniz Egece, “İşitsel ve Görsel Bilinçaltı Kodlama Cihazlarını ”, “Uyurken zayıflama, Müzikle Zayıflama Subliminal Mesajla Zayıflama” ürünlerini icat etti ve geliştirdi. Egece, “Zayıflamada Son Söz”, ”Zayıflamada Değişim Süreci ”, “Zayıflamada Beslenme”, “Zayıflamada Hareket” adlı kitaplarının yazarıdır.

Ege Ata ve Ece Selina adında iki çocuk babası olan Deniz Egece, Almanca ve İngilizce dillerini bilmektedir. İcatları, eserleri ve kitapları; Türkçe, Azerice, Rusça, İngilizce, Felemenkçe, İspanyolca, Almanca ve Fransızca dillerinde yayınlanmıştır.

Kurum Özgeleceği;

Hedef

“DENİZEGECE” yerli bir dünya markası…

Faaliyet Alanları

Kişinin bilincindeki yıkıcı ve yanlış bilgilerin, bedende ürettiği psikosomatik hastalıklar ve beden şekli bozulmalarının, bilinç bazında eğitimler ile istenilen seviyedeki değişimi.

Ürün ve Hizmetleri

Eğitim kitapları, internet eğitim uygulamaları, değişim eğitim cihazları, online eğitimler, okul, hotel ve seminer eğitimleri.

Evrensel Fayda

Kişinin yaşamının sonuçları ve bedenin şekli, bilincindeki bilgisinin sonucudur. 20 yıllık Deniz Egece deneyimi ile hazırlanmış ürün ve hizmetlerimizin temelinde mutlak evrensel ve kişinin beklentilerine göre yapıcı fayda esastır. Kişinin kendi kendine beden ve yaşamındaki istediği sonuçları tekrardan yapılandırabilmesi için eğitim desteği sunmaktayız.

Misyon

Ürün ve hizmetlerimizle, insan ve insanlığa evrensel fayda yaratarak, olumlu istikamette insanlığın bilinç seviyesinin değişimine ve dünyamıza katkı sağlamak.

Vizyon

Bilinç değişimi eğitimleri ile üniversite düzeyinde okullar ve eğitmenler yetiştirmek. Değişim otelleri kurmak, psikosomatik hastalıkların tedavi ve eğitim merkezlerini oluşturmak. Geliştirilen materyaller ile kişilerin kendi kendine tedavi eğitimlerinin genişlemesi ve yaygınlaşması. Dünyanın ilk zayıflama televizyonu Egece TV’yi geliştirerek uluslararası standartlara ulaştırmak.

Ofis ve Ülkeler

Antalya / Türkiye Cumhuriyeti, KKTC

Frankfurt / Almanya, İsviçre, Avusturya, Hollanda, Belçika, Lüksemburg, Surinam

New York / ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda

Cenevre / İsviçre, Fransa, Belçika, Kanada, Lüksemburg, Monako, Fas, Senegal

Londra / İngiltere, İrlanda, Çek Cumhuriyeti

Bakü / Azerbaycan, Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Beyaz Rusya, Özbekistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Letonya, Estonya, Litvanya, Tacikistan, Gürcistan, Moldova

Deniz Egece

Kimdir?