Egece TV Programlarımız

Neuro Dance

Neuro Dance yayınımızda hareketinizin tekrar, miktar ve şiddetini arttırıyorsunuz. Yayın sırasında hocamızın verdiği telkinler sayesinde hareket hakkında yanlış bilgilerinizi ortadan kaldırıyoruz.

Neuro Exercise

Neuro Exercise yayınımız egzersize bakış açınızı tamamen değişiyor. Telkinler ve hocalarımızın sizlere uygun hareketleriyle bedeninizi güçlendiriyorsunuz ve incelme sağlıyorsunuz.

Problemlere Çözüm Sorulara Cevap

Problemlere çözüm yayınımızda Deniz Egece danışanlarımızdan gelen soruları cevaplıyor ve çözemedikleri noktaları çözmelerini, sorunlara farklı açılardan bakmalarını sağlıyor.

Psikoloğum

Uzman psikologlarımızın eşliğinde kilo problemine neden olan psikolojik etkenleri tespit etmenize ve ortadan kaldırmanıza yardımcı olan program.

Hareketisyen

Hareketisyen yayınımızda herkesin evinde bulunabilecek eşyalar ile hareketinizi nasıl çeşitlendirebileceğinizi öğreniyor ve uyguluyorsunuz. Tabi ki telkinlerle de hareket algınızı güçlendiriyorsunuz.

Düşünce Molası

Düşünce Molası, Deniz Egece ve her program farklı bir eğitmenimizin konuk olduğu bu yayında siz danışanlarımıza düşünce molası nasıl yapılır, neler düşünmek ve telkinlemek gerekir gibi anlaşılmayan noktaları detaylandırıyoruz.

Zihinsel Beslenme

Zihnimizdeki beslenme hakkındaki doğru sandığımız yanlış bilgilerimizden arınmamızı sağlayan ve yeni ve doğru bilgileri öğrenmemizi sağlayan program.

Hareket Yaşamaktır

Hareket yaşamaktır programında Deniz Egece’nin Zayıflamada Hareket kitabını temel alan 3 hareketisyen hocamızla hareket algınız, hareket hakkında inanılan yanlış bilgiler ve hareketin zayıflama üzerindeki etkisi gibi konuları öğreniyorsunuz.

Bedensel Beslenme

Bedensel Beslenme yayınımızda beslenmenin duygusal ve fiziksel olarak etkisini öğreniyorsunuz. Beslenme hakkındaki doğru zannettiğiniz yanlış bilgileri değiştiriyoruz ve besinlere olan bakış açınızı değiştiriyoruz.

Engel Sensin

Hareketisyen hocalarımızla bölgesel ağrılarınızı rahatlatacak egzersizler yapmanızı sağlayarak daha zinde ve gençleşmiş bir bedene ulaşmanızı sağlayan program.

Meditatif Dance

Meditatif dance yayınımızda 80’lerin, 90’ların ve 2000’lerin en keyifli şarkıları ile geçmişinizdeki hareketli günlerinize dönmenizi sağlıyoruz.

Kitap Molası

Kitap molası yayınımızda Deniz Egece’nin kitaplarını okuyarak eğitmeniz tarafından yorumlanarak, konuları daha da açarak daha iyi anlamanızı sağlıyoruz.

Değişim Süreci

Deniz Egece Enstitü Psikologlarımızın gerçekleştirdiği Zayıflamada Değişim Süreci programında isminden de anlaşılacağı gibi Deniz Egece’nin Zayıflamada Değişim Süreci kitabını referans alarak ideal bedene giden süreçte önünüze çıkan engeller, dirençleriniz, planlama, motivasyon, odaklanma gibi konular hakkında sizleri bilgilendiriyorlar.

Egece Tv Haberler

Gündemdeki zayıflama hakkındaki gelişen haberleri sizlerle buluşturuyoruz. Farkındalık ve motivasyon sağlayacak haberlerimizi kaçırmayın.

Seminerler

Deniz Egece’nin zayıflamak ve bilinçaltı hakkındaki seminerlerini izleyerek faydalı bilgilerle zihninizi beslemenizi sağlıyoruz.

Danışan Sohbetleri

Deniz Egece ve danışanlarımız arasında geçen sohbette, danışanlarımız çözemedikleri sorunlar hakkında sorularını Deniz Egece’ye sorarak çözümün ne olduğunu öğreniyorlar.

Belgeseller

Çeşitli bilimsel belgesellerle zihninizi beslenmenizi, farkındalığınızı arttırmanızı, kendinizi ve bedeninizi tanımanızı sağlıyoruz.

Bilinçlendirici

Neden şişmanız, neden hareket etmiyoruz, bizleri kandıran reklamlar ve dış etkenlere karşı direncinizi arttıracak bilinçlenmenizi sağlayacak videolarla zihnimizi güçlendirip besliyoruz.

Filmler

Çeşitli bilincinizi güçlendirecek ve siz danışanlarımızı bilinçlendirecek güzel filmlerle destekliyoruz.

Animasyonlar

Sosyal yaklaşımlar, farkında olmadığımız konular ve bilinçaltına dair güzel bilgiler edinmenizi sağlayacak animasyonları kaçırmamanızı sağlıyoruz