Bikini Mankeni Sosyal Medyayı Karıştırdı

Instagram’da fenomen olan iç çamaşırı mankeni Sarah Stage, hamile olduğunu açıkladı. Fakat genç mankenin doğuma az bir süre kala “baklavalarının” değişmemesi tartışma yarattı.

 

Yukarıdaki resim, 6 aylık hamile olduğu sırada çekilen bu fotoğrafı paylaşan Stage, “ Mutlu, Huzurlu ve Neşeliyim ” Bedenime ve yaşamıma olumlu bakıyorum, hamileleiğime ve bebeğime yapıcı yaklaşıyorum, bunlar benim önceliklerim. 6 aylık hamileyim ve kötü enerji yayanlarla ilgilenmek istemiyorum. 2. çocuğumun sağlık durumu kontrol altında ve iyi dedi.

ABD’de yaşayan Instagram fenomeni Sarah Stage, herkesi şaşkına çevirdi. İç çamaşırı ve bikini mankeni olarak kariyerine devam eden ve Instagram’da yaklaşık 2.1 milyon takipçisi olan 33 yaşındaki manken ikinci çocuğuna hamile olduğunu duyurdu.

Birinci çocuğunda hamile kaldığındaki 12 hafta, 20 hafta ve 36 hafta daki görüntüleri

Sık sık egzersiz yapan Stage’in karnının şişmemesi sosyal medyada tartışma yarattı. Bazı Instagram kullanıcıları Stage’in çocuğunun sağlığıyla oynadığını düşünürken, Stage tepkilere önceki gün yanıt verdi.

Birinci cocuğana hamile olduğu süreçteki doğum öncesi fotografları.

Benzer tartışmalar ilk çocuğuma hamile olduğum zaman da gündemdeydi. “Ama o da çok sağlıklı doğdu, şu anda da gayet sağlıklı olduğunu söyledi.

Doğumdan hemen sonraki fotografı 

Dünya basınından alınan bir haberdir