Deniz Egece Aileme;

Ben 46 yaşında, iş hayatı, okul hayatı mükemmel olan bir kadındım. Herkes gibi benimde farkında olmadan yaşadığım, niye bunlar hep benim başıma geliyor dediğim dönemler oluyordu. Birincisi aşk hayatımda , ikincisi aile hayatımda ve aslında en önemlisi olan benim hayatımda…

Sürekli kilo ile ilgili sorun yaşayan ben, o kiloları istikrarla, azimle, dikkatle veriyor 5-6 ay sonra o vermiş olduğum kiloların kat ve kat fazlasını alarak bedenimi çöpe çeviriyor ve malesef farketmiyordum…

Etrafımdaki herkesin azmimden, kararlılığımdan, benim başaracağımdan benden daha fazla emin olmalarıyla birlikte ben hep başa dönüyor, üzüntülerim, kırgınlıklarım, kötü giden aşk hayatım sonucunda ya da babamla bitmek bilmeyen ego savaşlarımdan sonra kendimi delice yemeğe veriyor ve her şeyden, hayattan ve malesef kendimden geçiyordum.

2019 yılının son çeyreğinde yaşadığım  benzer olaylardan sonra ben yine interneti talan ederken 2017 yılında kitabını okuduğum Deniz Egece ve ailesiyle tekrar karşılaştım. Ben artık geri dönülemeyecek ışıklı bir yola girdim. Deniz Egece’nin Son Söz kitabından sonra Değişim Süreci kitabını alıp okudum. Daha ilk söz beni çarptı “Her Şey Beyinde Biter”

Gerçekten anlamı büyük bir cümle! Yaptığım diyetler, yayınlanan diyet listeleri, spor salonları, buharla ozonla yapılan incelmeler daha bir çok sistem bende bu kadar etkili olmadı.

Evet her şey beyinde biter! İyi anlamda ve evet her şey beyinde başlar (olumsuz anlamda) Ben öncelikle olumsuza odaklanmaktan aldığım online eğitim sayesinde kurtuldum.

Sayın Deniz hocamın değerli bilgilerini bilincime yerleştirdikten sonra kendi gibi değerli Müge Hocamla tanıştım. Kendisiyle 8 seans online eğitim aldım ve almış olduğum eğitimi ömrüm boyunca uygulayacağımın farkındayım. Sadece kiloya, fazlalığa, negatife odaklanmadan hayatın ışığını bana sundu.

Babamla ilgili affetme seans ve telkinleriyle babamla aramda muhteşem bir iletişim gelişti. Sürekli babama benzediğini söylediğim sevgilimin aslında benim içimdeki öfkemi ve kendimi ifade edememem nedeniyle aynalama yaptığını keşfettik.

Ben bu eğitimleri alırken bir de baktım ki bedenimdeki misafirlerim beni 3’er 5’er terketmeye başladı. Ben sonuçlarımdan memnun Müge Hocamla çalışmaya ve grupta da aktif olmaya devam ettim. Bendeki çatlaktan içeriye bir kere bilgi sızmaya ve bilincimi ele geçirmeye başladı. Bilincim yeni, taze ve doğru bilgi ile dolmaya başladıkça ben 6 Martta başlayan ve 12 Nisana kadar devam eden online eğitim sürecimde 42 bedenden 38 bedene 79 kg’dan 71 kg’a geçiş yaptım. İdeal beden olarak hedefim 38 beden ve 67 kg idi. İlk başlarda uzak hedef belirleyip oraya ulaşamazsam , yine eski ölçülerime dönersem diye yaşadığım kaygılarım tamamen bitti ve ben 36 beden 60 kg olarak yeni İDEAL BEDEN hedefimi belirledim.

Her gün büyük bir şevkle, azimle ve İDEAL BEDENİMle telkinleri dinliyorum, bir yumruk besleniyorum ve hareket-hareket-hareket mantığıyla ilerliyorum. Deniz Bey’in 3. kitabı olan; Zayıflamada Beslenme kitabını da büyük bir hevesle çatlaktan içeriye hala dolmaya devam eden bilgi kıvamında okuyorum. 3 kitabı alıp anneme de ben hediye ettim. Değerli hocalarımın verdiği emekleri belki bir parça aktarabilir, birilerinin iyi ve İDEAL BEDENde olmasını sağlayabilirim diye. Çevremedki herkes bu işin sırrını soruyor.

Aslında işin sırrı yok!

Müge hocamın dediği gibi;

VAR ve TAM olmak! Seçim mi yaptın yoksa karar mı verdin? %100’ünleysen ve kuşku yoksa, eminsen VAR ve TAMSAN sen KAZANAN ÖZLEMSİN ve İDEAL BEDENDESİN.

Herkese anlatıyorum, kitapları gösteriyorum, eğitime ilk başladığım ve şimdiki resimlerimi paylaşıyorum. Sosyal medya hesaplarından Deniz EGECE’nin sayfasında (eskiden olan ben) benim gibi arkadaşlarımı, dostlarımı, yakınlarımı etiketliyorum. Benim öğrendiklerimi, uyguladıklarımı ve başardıklarımı kendi gözleriyle görsünler, bilinçleri ile algılasınlar ve benim yaşadığım İDEAL BEDEN deneyimini ömür boyu sürecek bir mutluluk, huzur ve dinginlikte tatsınlar diye!

Deniz Egece ve ailesi kaynak bilgi ve başucu kitabı gibi ömrümün sonuna kadar 2 şükran 1 sevgiyle sizi İDEAL BEDENİMLE takipteyim!

Deniz Egece’ye, Müge Hocama İdeal Beden yolcuğundaki arkadaşlarıma ve bütün ekibe TEŞEKKÜRLER.

 

Özlem BERBER

Ücretsiz Bilgi Alın