Deniz Egece’den kilo sorununa online çözüm

Odağına “beyni” alan zayıflama metoduyla binlerce kişinin kilo sorunundan kurtulmasını sağlayan nörobilim uzmanı Deniz Egece, kurduğu enstitüde “online kalıcı zayıflama eğitimleri” veriyor. Psikologlar, diyetisyenler, nörobilimciler, spor eğitmenleri, sosyologlar ve tıp doktorlarından oluşan uzman kadrosuyla hizmet veren Deniz Egece Enstitü, “fazla kilolara sonsuza dek veda etmenin” formülünü sunuyor.

Deniz Egece’den kilo sorununa online çözüm
-Hürriyet Haber

20 yıldır nörobilim alanında çalışmalar yapan Deniz Egece, kilo sorununun “zihinde” çözüldüğünü keşfetti ve herkese uygun bir zayıflama yöntemi geliştirdi. Egece, “Düşünce Molası” adını verdiği bu bilinç egzersiz yöntemiyle bugüne dek binlerce kişinin fazla kilolarıyla vedalaşmasını sağladı.

Deniz Egece’den kilo sorununa online çözüm

UZMAN KADROSUYLA HİZMET VERİYOR

Kendi adıyla kurduğu enstitüde uzman kadrosuyla hizmet veren Deniz Egece, dijital dünyanın yeniliklerine de ayak uydurdu ve online eğitimlere başladı. Deniz Egece Enstitü’nün “online kalıcı zayıflama eğitimleri”ne katılanlar; psikologlar, diyetisyenler, nörobilimciler, spor eğitmenleri, sosyologlar ve tıp doktorlarından oluşan uzman bir kadroyla çalışıyor. Online eğitim sürecini başarıyla tamamlayanlar, şikayetçi oldukları fazla kilolarla sonsuza dek vedalaşıyor.

BİLİNÇALTI EĞİTİMLE DEĞİŞİR

Alanında birçok ödül almış olan nörobilim uzmanı Deniz Egece, “zayıflamak” ile “kalıcı zayıflamak” arasında fark olduğunu söylüyor: “Zayıflamak, bedendeki fazla kiloların erime sürecidir. Kalıcı zayıflamak ise günlük davranış alışkanlıklarına neden olan bilinçaltındaki bilgilerin değişmesiyle mümkün olur. Kişi sadece kilo vermek istiyorsa yağ yakımı sağlayacak bir program uygulaması yeterli olur. Fakat kalıcı şekilde zayıflamak istiyorsa, bilinçaltındaki bilgileri mutlaka değiştirmelidir. Bilinçaltındaki bilgiler de sadece ve sadece eğitimle değişir. Biz de Deniz Egece Enstitü’de işte bu eğitimi veriyoruz.”

ZİHNİNİ BEDENİNLE BARIŞTIR!

Deniz Egece, zayıflamak isteyenlere şöyle sesleniyor: “Zihnini kontrol et, bedenini yönet. Zihinsel ve fiziksel değişime izin ver. Bilinçaltında var olan ideal bedenini yeniden ortaya çıkar. Hiçbir diyet veya spor listesi seni kalıcı olarak değiştirmez. Kalıcı değişim ancak zihinsel değişim olduğunda gerçekleşir. Zihnini bedeninle barıştır. Kendi beslenme, hareket ve enerji uzmanın ol.”

KİŞİYE ÖZEL PROGRAM

Deniz Egece Enstitü’nün “kişiye özel” online kalıcı zayıflama programı, toplam 8 hafta sürüyor. Eğitim, haftanın bir günü, birer saatlik seanslar halinde kişiye özel görüntülü arama ile gerçekleşiyor. Seanslar, kişinin yaşam şartları, bilinç seviyesi, geçmişte yaşadıkları, duygusal bağ ve bağımlılıkları, özel sorunları gibi bilgiler dikkate alınarak planlanıyor.

Kaynak —> https://www.hurriyet.com.tr/yerel-haberler/izmir/deniz-egeceden-kilo-sorununa-online-cozum-41744405

 

Ücretsiz Bilgi Alın