İkbal Sarı Şentürk 

Öğretmen/Antalya

Deniz Hoca’m, merhabalar!

Sizi tanıdığım için her gün sonsuz şükür ediyorum. Önce kitabınız, ardından dinleme cihazınız, sonrasında ise videolarınız ve son olarak da kampınız bana beni yeniden keşfetme imkanı verdi. Yaklaşık 6 ay gibi bir sürede 44 bedenden 38 bedene düştüm.

 

Şu an neredeyse 36 beden olmak üzereyim. Son olarak sizden öğrendiğim Düşünce Molaları ile günden güne hem zihinsel hem bedensel olarak değişiyorum.10 yıldır yöneticilik yapıyorum. Şimdi ise daha güçlü bir yöneticiyim. İnsanlarla yapıcı ilişkiler kuran, özgüveni yüksek, ne istediğini bilen, istediklerini sinirlenmeden ifade eden,hayatın her anından doyum alan bir insan olmaya başladım. Her gün düzenli olarak yaptığım Düşünce Molaları hem bedensel hem de zihinsel olarak beni olmak istediğim kişiye dönüştürüyor.

 

Oysaki gün içinde karşılaşabileceğim bir sürü iyi olasılıklar varmış. Ama, ben, bilinçaltımdaki olumsuz; kalıplaşmış öğretiler yüzünden şimdiye kadar bu olasılıkları görmemişim. Bu farkındalığı kazanabildiğim için çok mutluyum. Günden güne özgürleşiyorum. Geçmişin yüklerinden teker teker kurtuldukça hafifliyor, yeni bir gelecek var ediyorum. İyi ki varsınız Deniz Hoca’m.

İlk 12 Kasım 2016 da kitabınızla tanıştım. Miladım 12 Kasım diyorum.

Sevgi ve Şükranlarımı gönderiyorum.

NOT: Anlamında değişmeden yapılmadan düzeltilerek yayımlanmıştır.

Ücretsiz Bilgi Alın