fbpx

Nörobilim Uzman Eğitmeni

İnsanı ve doğayı seven, farklı düşünce ve inançlara saygılı olan, iletişimde başarılı, eğitim verme yetisine sahip, sabırlı, değişime açık ve yenilikçi olan tıp doktoru, psikolog ya da nörobilimci, kişilerle çalışmak istiyoruz.

Enstitümüzden nörobilim eğitimi aldıktan sonra “ psikosomatik hastalıklar ya da problemler” gibi konularında eğitim ve tedavi hizmeti verebilecek yeteneğe sahip olan ve bizimle çalışmak isteyenler müracaat edebilirler.

Psikolog ya da tıp hekimleri ( Enstitümüzün vereceği nörobilim eğitimi sonrasında sertifikaya hak kazanırlar) sertifikayı aldıktan sonra bizimle çalışabilirler. Cinsiyet, dil, yaş ve ülke sınırlaması yoktur, ana dili haricinde bir yabancı dil biliyor olunması tercihimizdir, ev ya da ofislerimizden çalışabilir.

Düşünce Molası Eğitmeni

İnsanı ve doğayı seven, farklı düşünce ve inançlara saygılı olan, iletişimde başarılı, eğitim verme yetisine sahip, sabırlı, değişime açık ve yenilikçi olan üniversite mezunu kişilerle çalışmak isteriz.

Enstitümüz tarafından Nörobilim eğitimi aldıktan sonra. “ zihinsel egzersizlerle planlama ve tasarlama, irade güçlendirme, odaklanma, ilgi yönetimi, motivasyon ve düşünce molaları” gibi konularında danışanlara eğitim verebilecek yeteneğe sahip olan kişiler, bizimle çalışmak isteyenler müracaat edebilirler.

Cinsiyet, dil, yaş ve ülke sınırlaması yoktur, farklı alanlarda ya da kişisel gelişime uygun sertifika sahibi olanlar ve ana dili haricinde bir yabancı dil biliyor olması tercihimizdir, ev ya da ofislerimizden çalışabilir.

Nöro Egzersiz Eğitmeni

İnsanı ve doğayı seven, farklı düşünce ve inançlara saygılı olan, iletişimde başarılı, eğitim verme yetisine sahip, sabırlı, değişime açık ve yenilikçi olan profesyonel sporcu ya da akademik spor eğitmeni olan, kişilerle çalışmak isteriz.

Hareket ve egzersiz konularında bilimsel bilgilere sahip ve enstitümüzde nörobilimin egzersizdeki etkisi konularında eğitim aldıktan sonra verilecek sertifikayla bünyemizde çalışabilecektir.

Cinsiyet, dil, yaş ve ülke sınırlaması yoktur, farklı alanlarda ya da kişisel gelişime uygun sertifika sahibi olanlar ve ana dili haricinde bir yabancı dil biliyor olması tercihimizdir, ev ya da ofislerimizden çalışabilir.

Medya

Enstitümüzde eğitim aldıktan sonra, sosyal medyada yayıncılık bilgisi olan, evinde yayıncılık yapabilecek, düzenli ve istikrarlı çalışabilecek sosyal medyada yayıncılık yapacak kişilerle çalışmak isteriz.

Çözüm ve Tanıtım

Üniversite mezunu, insanı ve doğayı seven, farklı düşünce ve inançlara saygılı, iletişimde başarılı, sabırlı, değişime açık ve yenilikçi olanlar. Ofislerimize müracaat etmiş danışanların problemlerine doğru çözümler ve sorularına doğru cevaplar verebilecek, ürün ve hizmetlerimizi anlaşılır bir dilde tanıtabilecek, çözüm ve satış personelleri ile çalışmak istiyoruz.

Cinsiyet, dil, yaş ve ülke sınırlaması yoktur, satış tecrübesi ve referansı olanlar ve ana dili haricinde bir yabancı dil biliyor olması tercihimizdir, ev ya da ofislerimizden çalışabilir.