Merhaba, adım Ebru GÜLCE…

Evliyim, bir çocuk annesi ve İngilizce öğretmeniyim…

Kendimi bildim bileli hep hafif dolgun yuvarlak hatlı ve hep bir diyetisyen peşinde koşan, akupunkturu deneyen, adını vermek istemediğim birçok farklı ilaçlardan medet uman aynı zamanda olayların gayet bilincinde olan kalori konusunda uzmanlaşacak bir bireydim.

 

Farklı birçok diyet uygulasam da verdiğim kilomu diyet sonrasında geri alıyordum, ayrıca kilo takıntımdan da bir türlü kurtulamıyordum.

Ta ki Deniz Egece Hoca’yı bir televizyon programında görene kadar!!!

Deniz Egece’nin yazdığı “Zayıflamada Son Söz” kitabını okuyup YouTube’deki videolarını izledikten sonra kilo takıntım ve kilo problemim aylar içinde kendiliğinden çözülmeye başlandı. Bilinçaltımdaki yanlış inanç ve deneyimlerime ve yanlış istikametteki konulara bugüne kadar odaklandığımı fark ettim.

 

Altı ay içinde sadece düşüncelerimi değiştirerek, hiçbir zorlayıcı metot uygulamadan, istem dışı, 78 kilodan 65 kiloya indim. Gerçekte, 65 kilodan daha ince gösteriyorum, bunun sebebi kaslarımın gelişmiş ve bedenimin incelmiş olmasından kaynaklanıyor.

13 kilo vermeme rağmen, toplam dört beden inceldim.

Aslında önemli olan ve iyileştirmemiz gereken tek şeyin bilinçaltımızdaki inançlar olduğunu anladım. Sonucunda kalıcı bir bedene kavuştum ve hesap kitap yapmadan beslendim. Vücudumu dinleyerek hareket eden bir kadın oluşumu Deniz Egece Hoca’ma borçluyum.

Bilinçaltının değişimi aynı zamanda benim de kiloyu kalıcı vermemi sağladı. Bedenim sarkmadı, her şeyi kolaylıkla yedim ve günlük yaşamımdaki hareketliliğim arttı.

 

Hayatın farklı alanlarındaki başarım arttı, hayata bakış açım değişti. Mutlu bir evliliğim var ve mutlu bir anneyim.

Şükran ve minnetlerimi sunarım.

Ebru Gülce / Kayseri /öğretmen / 38 yaşında

Not: Kendi rızasıyla bize göndermiş olduğu fotoğraflarda ve mesajda -anlam bozulmadan- düzeltme yapılarak yayımlanmıştır.

Ücretsiz Bilgi Alın