Aliyeva, bize gönderdiği mesajda “Ancak bu değişim de misafir! Hedefim 36 beden!” dedi.

Merhaba, Deniz Egece ailesi

Lalə Əliyeva. 29 yaşındayım. 12-13 yaşlarımdan beri ‘kiloluyum’ düşüncesiyle mutsuzdum. Diyet yapmayı iyi bir aktivite olarak bilinçaltıma kodladıktan sonra mutsuzluğum başladı.

Korkum, yersem kilo alırım, saplantısıydı.

Yemek yeme alışkanlığım rahatsız ediciydi; doymak nedir, bilmiyordum. Alışkanlığımın sebebini İnternet’te ne kadar araştırdıysam da bulamadım. 2017’nin martında, Deniz Egece’ye İnternet’te rastladım; danışanlarının hikâyesinde kendimi gördüm, çok şaşırdım.

“Zayıflamada Son Söz” kitabını ve “Uyurken Zayıfla” CD’sini tereddütsüz aldım

İlk denediğim Düşünce Molası yöntemi oldu. Türkiye’den verdiğim siparişten sonra diğer ürünlerden birine daha ihtiyaç duydum. Teslim olmayı da düşünmüyordum. Kitabın ardından CD’yi aldım. İyi ki aldım! Öz güvenim ile attığım ilk doğru adımımdı.

46-48 bedendeyken 44 beden kıyafet giyerdim

Diyet yaparak 44 bedene düştüm. Ancak tekrar kilo aldım. Vaktimin çoğunu buna harcamışım! Kitabı aldığımda içimdeki, başaramayacağım, korkusu ‘ideal beden’e ulaşmamı geciktirdi. “Her şey yoluna girecek ve ‘misafir’lerimi teker teker trene bindirip uğurlayacağım.” dedim. Çok şükür, artık 42 beden ölçülü kıyafetleri giyiyorum!

Çok mutluyum

Aileme karşı davranışlarım değişti! Önceden sabırsızdım, çocuklarıma karşı agresiftim. Bu davranışlarımdan artık eser yok! Çok şey değişti ancak bu değişim de misafir!

Hedefim 36 beden!

Çörek ve tatlıları gördüğümde, yersem kilo alırım, düşüncesiyle korkuyordum. Şimdi ise bedenimin ihtiyacı kadar yiyorum. Çok teşekkür ediyorum Allah’ıma! Deniz Egece’ye sonsuz teşekkürler! Deniz Egece ailesine, Azerbaycan’daki bürosuna, bana bu yolda destek veren Gülmira hanıma minnettarım. İyi ki bu metodu öğrendim, özümü tanıdım; kendimi sevdim, çok çok teşekkür ederim!

Bu mesaj Azericeden Türkçeye anlam bütünlüğü bozulmadan çevrilmiştir.