4 AYDA 46 BEDENDEN 38 BEDENE GİDEN DEĞİŞİM BAŞARISI

DEĞİŞEN BİLİNCİN SONUCU OLUŞAN BEDENSEL DEĞİŞİM

UYANIŞ !!!

Ben bundan 4 ay önce yaşıyordum ama farkında değilmişim.

Nasıl mı?

Sürekli kilo alan ve bunun sebebini bulamayan, kendimin az yediğini düşünen ve kendime çeşitli işkenceler yapan yaptığım diyetler gibi. Pilav, makarna, hamur işi gibi  gıdaların kilo aldırdığını düşünen ve bunları kısıtlayıp kilo vereceğini düşünen ama yinede bilinçsiz bir şekilde yemek yiyen ama hiç hareket etmeyen hangi aklı hizmetse 🙂

 

 

  • Şimdi farkındayım zihinsel açlıklarımdan önce bedenimi beslemem gerektiğini, ihtiyacım olan yemek miktarını önce bedenime sormam gerektiğini, önümdeki yemeğin bana fayda ve sağlık getirmeyeceğini, hangi niyetle ve hangi miktarda yemem gerektiğinin bilincindeyim ve farkındayım.

  • Hareketin en başta sağlık olduğunun, vücudumun kaslarımın en önemli besin kaynağı olduğununda farkındayım.

  • Suyun yaşam olduğunun ve bilgiyi taşıdığının, suya iyi niyetimi yüklemem gerektiğini, su ve sıvılarında bedenimi beslediğinin  farkındayım

  • Sevgi ve şükranın, dualarımın, yapıcı yönde düşüncelerimin de bedenimi beslediğinin farkındayım

    Şimdi ZİHNEN UYANDIGIMIN farkındayım

Çünkü artık yapıcı yönde düşünüyor, hayal ediyor, bilinç altıma bir şeyler öğretebiliyor, artık geleceğine kollarını açmış umutla değil, mutlulukla bekleyen, ruhen ve bedenen özgürleşmiş, BAŞARMAK kavramının bilinci ve duygusu içerisindeyim.

               Tüm bunları bana yaşatan çok değerli DENİZ EGECE’ye  4 ay boyunca  çok değerli bilgilerinizle  ve bilinç kodlama cihazı ile sabah akşam bana güç verdiğiniz icin, beni kendime ve ideal bedenime kavuşturduğuz için sonsuz teşekkür ederim.

           Ve benim için çok  kıymetli  olan 4 ay boyunca sürekli  güzel sesiyle ve yazılarıyla  yanımda ve yüreğimde olan SEVGİ HOCAMA çok teşekkür ederim.

Şükran ve Sevgilerimle  / CEMRE  

 

AİLEVİ VE İŞ NEDENİYLE YÜZ RESİMLERİ KULLANILMAMIŞTIR. MESAJDA HİÇ BİR DEĞİŞİKLİK YAPMADAN, CEMRE HANIMIN GÖNDERDİĞİ ASLI GİBİDİR.                                                                                                                                                                       

Ücretsiz Bilgi Alın