Türkiye’nin İlk Diyetsiz Zayıflama Kampı

Zayıflama Kampları, İnsanların aç bırakıldığı deli gibi spor yapıldığı bir yer olarak hayal edilir.

Türkiye’nin İlk Diyetsiz Zayıflama Kampı

Zayıflama Kampları, İnsanların aç bırakıldığı deli gibi spor yapıldığı bir yer olarak hayal edilir. Ama biri var ki bu düşünceyi tamamen değiştiriyor. İnanılmaz ama gerçek, Yüzlerce kişi hem tatil yapıp hemde bilinçaltı tekniği ile kilo verme yöntemini kullanarak onlarca kilo verdi. Nasıl mı ?

Nörobilim Uzmanı Deniz Egece’ye göre kilo tamamen psikosomatik bir hastalık. Kişilerin bilinçaltlarında yatan “kilo alma” korkularından dolayı kilo aldığını ve bu korkuyu yenmeden asla kilo veremeyeceğini savunuyor. Herhangi bir şey tüketirken düşünülen “acaba kilo yapar mı?” sorusu insanları şişmanlatıyor. Deniz Egece’ye göre insanoğlu asla yemek yiyerek kilo almaz, yiyecekler insana enerji verir. Asla kilo yapmaz. Kilo yapan düşüncelerdir .

KİLO, BİLİNÇALTI SORUNUDUR.

Diyet yaptığınız sürece kilo verirsiniz, bıraktığınızda verdiğiniz kilolardan daha fazlasını geri alırsınız. Özgürce yiyin, asla korkmayın! Bilinçaltınızda yatan kilo alma korkusu için yenmek için kitabı okumanız yeterli. Beykoz’un En Büyük ve En güzel otelinde yapılan bu Bilinçaltı Zayıflama Kampı” tatil yaparken zayıflamanızı sağlayan mucize bir tatil paketi. “Etrafınızda her şeyi yiyen fakat asla kilo olmayan insanlar vardır. Bunun tek sebebi yiyeceklere anlam yüklememeleri ve yemek yemekten korkmamaları.” katıldı.

“DİYET, KİLO ALDIRIR”

Diyet yaptığınız sürece kilo verirsiniz, bıraktığınızda verdiğiniz kilolardan daha fazlasını geri alırsınız. Özgürce yiyin, asla korkmayın! Bilinçaltınızda yatan kilo alma korkusu için yenmeden kilo vermeniz imkansızdır!

Maalesef Aşırı yoğunluk sebebi ve derslerin daha net anlaşılabilmesi için 20 kişiyi geçmemeye çalışılıyor. Kişilere SINIRSIZ TATİL İMKANI veriliyor. Hem Tatil Hem KAMP yapmak hayal gibi görünüyor değil mi?

HABER KAYNAĞI – POSTA GAZETESİ