Beyni Dikkate Alan “ İlk ve Tek ” Zayıflama Metodu


Uzaktan eğitimle zayıflama programlarının aksine; spor, diyet, tozlar, haplar, ilaçlar, akupunktur, mide ameliyatları gibi sadece zayıflamak için yapılan uygulamaların hiç biri “ beyni, zihni ve bilinçaltını ” dikkate almaz. Zayıflamaya destek olan tüm metotlar bilinçaltındaki bilgileri değiştirmez. Bilinçaltındaki bilgi sadece ve sadece eğitimle değişir, bilgilerdeki değişim ancak beyin dikkate alındığında gerçekleşir.

Kişiye Özel Kilo Probleminizi Tespit Edin!


20 yıllık tecrübe ile Deniz Egece tarafından bizzat hazırlanmış interaktif yapıya sahip bu test kişiye özel çözümlerle bilgilendiren özel sorulardan oluşmuştur. Testi çözerken işaretlediğiniz şıklar sizi probleminize özel bilinçlendirici videolara yönlendirir.

Zayıflamak “ Zihinsel ” Bir Durumdur


Zayıflatılmak istenen bedendir, fakat kilonun kaynağı bilinçaltındadır ve çözecek olan da zihindir. Güçlü irade, pes etmeden tamamlamak, odaklanmak, enerji alım ve tüketim yönetimi, çevreyle ilişkiler, dirençler, stres, korku, duygu durumları, engel ve problemler vb. tüm etkenler zihinseldir. Zayıflamaya başlarken, zayıflama sürecinde ve kilo verildikten sonraki dönemde zihnin doğru ve istikrarlı yönlenmesi ile mümkündür. Uzaktan eğitimle zayıflama programları ile eğitmenlerimiz tarafından bu konular ayrıntılı bir şekilde ele alınmaktadır.

Uzaktan Eğitimle Zayıflama Programında Diyet, Spor ve Yasaklar Yok


Diyetler, çaylar, otlar, spor, gıda, ameliyat, ilaç ve takviye hapların hiç birini önermiyor ve programımızda uygulamıyoruz. Bu yaklaşımlar her biri geçici çözümler olup, hiç biri bilinçaltındaki inanılan bilgilerin değişmesine neden olmaz. Uzaktan eğitimle zayıflama programlarımızda beslenme ya da spor önerimiz yoktur.

Neden Bilinçaltı Değişmelidir?


0-12 yaş arası ilk bilgiler kök inanca dönüşür, kişi sonradan kök inançlar uzantısında bilgiyi üstüne inşa eder. Günlük davranışlarımızın %95-98 oranında bilinçaltı istem dışı uygular. “ Alışkanlıkları, duygular, inanılan ve inanılmayan bilgiler” bilinçaltında bulunur, buradaki değişim sonuçların kalıcı olarak değişmesine neden olur.

 “Zayıflamak ve Kalıcı Zayıflamak” Farklı Şeylerdir


 1. Zayıflamak; bedendeki fazla kiloların erime sürecidir.
 2. Kalıcı Zayıflamak; günlük davranış alışkanlıklarına neden olan bilinçaltındaki inanılan ve inanılmayan bilgilerin değişmesiyle mümkün olur.
 3. Adaptasyon süreci; Zayıflama sonrası, ideal bedenin kalıcılığının sağlanması için, zihin ve bedenin uyum sürecinin güçlendirme dönemidir.

Sadece kilo verilecekse yağ yakımı neden olacak bir program uygulanması yeterli olur. Fakat “Kalıcı Zayıflamak” isteniyorsa bilinçaltındaki bilgiler mutlak değişmelidir. Adaptasyon sürecinde de zihin ve beden uyumlanmalı, bilinçaltında enerji alım ve aktarım bilgileri dengelenmelidir.

Uzaktan Eğitimle Zayıflama Programı Nedir?


Haftanın bir gününde, birer saatlik seanslar halinde toplamda 8 hafta süren, kişiye özel görüntülü arama ile uygulanan  “Nöro Zayıflama” metodudur.

Nörobilim ve Nöro Zayıflama Nedir?


Nötobilim; bilinç ve sinir siteminin davranış ve öğrenme ile ilişkisini inceleyen bilim dalıdır.
Nöro Zayıflamak; kişinin bilincindeki bilginin değişimiyle beden şekli ve sağlığının değişmesine neden olan bir yaklaşımdır. “ Beyin, zihin, alt ve üst bilincin ” gücü, etkisi ve nasıl işlediğini, kilonun kaynağı olan bilinçaltındaki inanılan bilgileri değiştirerek kalıcı kilo vermenin nasıl sağlayacağının bilgilerini öğreten metottur.

Uzaktan Eğitimle Zayıflama Programının Avantajları Nelerdir?


“Kişiye Özel” Zayıflama Nedir?


Kilo almak ve vermek izafidir, yani kişiye göre değişin davranış ve yaklaşım alışkanlıklarıdır. Kişilerin yaşam şartları, bilinç seviyeleri, zihinsel ve fiziksel şart ve durumlarının farklı olmasından dolayı, kişiye uygun bir zayıflama süreci planlanarak uygulanır.

Uzmanlarla yapılacak seanslarda, kişinin yaşam şartları, bilinç seviyesi, geçmişte yaşadıkları, duygusal bağ ve bağımlılıkları, çekirdek inançları, mevcut inandıkları ve inanmadıkları, özel problem ve soru işaretleri, korkuları, iradesi, bahaneler motivasyon eksikliği, odak sorunu vb… kişiye özel olan bu bilgileri zihinsel ve fiziksel durumu dikkate alınarak uygulanan bir zayıflama metodudur.

Kişiye Özel Eğitimler Nelerdir?


 • Kişinin yaşam şartları, mesleği ve zamanına göre, zayıflama sürecinin planlanması
 • Kişinin inandığı ve inanmadığı bilgilere göre uygun eğitimlerin verilmesi.
 • Kişinin yaşı, kilo miktarı, kaç zamandır kilolu, kimlikleri, psikolojik ve fiziksel durumuna göre zayıflama programı uygulanır.
 • Kişiye özel, zihinsel teknik ve metot egzersizleri “ Düşünce Molası ” öğretilir.

EĞİTİM PAKEDİNDE NELER VAR?  


Uzman Eğitmen


Deniz Egece’nin yanında uzun yıllar yetişmiş, vaka, tanı ve seans süreçlerinde bizzat yer almış ve alt yapılarında psikosomatik rahatsızlıklarla ilgili çeşitli uzmanlıkları olan Nörobilim sertifikalarına sahip hocaları tarafından verilir. Deniz Egece ve uzmanları, haftalık düzenli olarak, eğitime katılan danışanların hakkında görüşmeler yaparak süreçler ilerler.

İdeal Beden Eğitim Kitapçığı


Deniz Egece metodu, çapalama teknikleri, farkındalık, bedenle konuşma, imajinasyon, inanç değiştirme, amaç belirleme gibi örnek telkinlerin içerik kitapçığı.

İşitsel Kodlama


Telkinler bilinçaltı değişimine uygun hazırlanmış olup, kilo hakkında inanılan ve inanılmayan bilgilerin değişmesine sebep olur. Deniz Egece’nin 20 senelik tecrübe ve uzmanlığın birleşimiyle özel “süper learnin tekniği” kullanarak hazırlanmış olan telkinlerin beyni alfa ve theta frekansına indirgeyen orijinal müziklerle yapılmıştır. Toplamda 4 farklı kategoride hazırlanmış, toplamı 200 dakika olan “ farkındalık, imajınasyon, odaklanma ve subliminal mesajlar” içeren işitsel kodlamadır.

Kişiye Özel Görsel Kodlama


Hedef olarak seçilen, örnek ideal beden görüntüsünün üzerine kişinin özel profil (baş) resmi birleştirilerek montajlanır. Montajlanmış bu görüntü, kalıcı zayıflamaya etki ve destek olacak olan “ görsel kodlama ” yazılımının içine karıştırılarak “ kişiye özel görsel kodlama hazırlanır.

3 Adet Kitap


2019’un en iyi yazar ödülü, 7 yabancı dile çevrilmiş, en çok satan kitaplar listesine girmiş olan “Zayıflamada Son Söz” kitabı + “Zayıflamada Değişim Süreci” + “Zayıflamada Beslenme” kitaplarıdır. 3 kitapta kalıcı zayıflamaya anlatır ama her biri farklı fayda ve kazanıma neden olacak bilgiler içerir,  üçünün toplamı 1.058 sayfadır.

60 + 120 = 180 Günlük Program


Eğitime başlarken kişinin şartlarına özel 60 günlük zihinsel ve fiziksel program. Eğitimden sonrası için eğitimlerin kişinin sürecini devam ettirebilecek kişiye özel 120 günlük zihinsel ve fiziksel programının hazırlanarak verilmesi.Uzkatan Eğitimle Zayıflama Programında Ne Tür İçerikler Mevcuttur?


 • Kilo almak ve verememeye neden olan zihinsel sebeplerin tanısının fark etme eğitimleri
 • Zayıf, şişman ve ideal beden farkındalık eğitimleri
 • Bir birinden kopuk olan zihin ile bedenin uyumlanma eğitimleri
 • Zihinde hedef olan “ideal beden” görüntüsünü tasarlanarak kodlama eğitimi
 • Bilinçaltındaki “beslenme, öğün, gıdalar, hareket, hareketsizlik, egzersiz, şişman ve ideal beden” hakkındaki inanç ve algının değiştirerek kalıcılığın sağlanma eğitimleri
 • Duygusal bağların nötr edilmesi ve duygu yönetimi hakkında eğitimler
 • Kilo ve zayıflama takıntısının sonlandırma eğitimleri
 • Doymak, duygusal açlık, iştah, lezzet gibi konular hakkında eğitimler
 • İrade, motivasyon ve odaklanma sorunlarının çözüm eğitimleri
 • Çevrenin ve iç seslerin neden olduğu etkileşimleri yönetme eğitimleri
 • Harekete geçememe, bağımlılıklar, korku ve bahanelerle yüzleşme eğitimleri
 • Geçmişteki yaşanmış travmalar, kişileri, olayları ve kendini affetme eğitimleri
 • Düşünce Molası teknik ve metotların uygulama eğitimleri
 • Beynin, üst bilinç ve bilinçaltının nasıl yönetileceği eğitimleri