“ZAYIFLAMADA BESLENME”, “ZAYIFLAMADA SON SÖZ” ve “ZAYIFLAMADA DEĞİŞİM SÜRECİ” kitapları ile satış rekorları kıran, yedi dile çevrilen ve binlerce insan için bir umut olan NÖROBİLİM uzmanı Deniz EGECE yeni eseri “ZAYIFLAMADA HAREKET” ile bildiğimizi sandığımız birçok bilgiyi sorgulamamızı hedefliyor.

ZAYIFLAMADA HAREKET KİTABINDA NELER VAR?

DENİZ EGECE öncelikle bedenimizi tanımamızı, kalıcı bir barış yapmamızı ve bedenimizi sevmemizi hedefliyor. Bedenimiz ile daha fazla vakit geçirmek, zaman ayırmak, yatırım yapmak ile devam ediyor.

Şişmanlık ve ideal bedenin karşılaştırması, günlük yaşamımızda hareket ve hareketsizliğin sebep ve sonuçları ile davranışlarımızı, hayat kalitemizi nasıl etkilediğini ve almamız gereken önlemleri tüm çıplaklığı ile anlatıyor.

DENİZ EGECE metodu telkinler, yüzleşmeler ve doğru bilgileri bilinçaltına kabul etmesi ile kalıcı ideal bedene sahip olmak gibi kavramlardan oluşmakta.

ZAYIFLAMADA HAREKET KİTABINI KİMLER OKUMALI?

  • Herhangi yaş, cinsiyet, sağlık sınırlandırması olmadan her kesime hitap eden bir eser!
  • Yaşlılık, hamilelik, hayat şartları, çevre faktörü gibi bahaneler ile hareket etmemek için bahaneler üretenler.
  • Birçok defa diyet ve ağır spor programları ile kaybettiği kilonun fazlasını alan ve hayal kırıklığına uğrayanlar.
  • Şişmanlığın mutluluk olduğunu kendisine kabul ettirmiş olanlar.
  • Şişmanlığın bir sağlık sorunu değil, eğitim sorunu olduğunu bilenler.

Ve onlarcası.

“ZAYIFLAMADA HAREKET” kitabında herkes kendisinden bir parça bulacaktır!

DENİZ EGECE KİTAPLARININ DAHA ETKİLİ OLMASI İÇİN NELER YAPMALIYIZ?

  • Eğitim kitapları gibi okumalısın.
  • Başucu kitabın olmalı, her yere yanında taşımalı, zaman bulduğunda açıp okumalısın.
  • Baştan, sonundan ve ortasında okuyabilirsin, istediğin ve seni besleyen bölümleri tekrar tekrar okumalısın.
  • Tekrarlanan konular, tekrarlanarak güçlenmesi içindir. Tekrarlanan konuların farklı örneklerle yazılmış olması farklı kişilerin algılamalarındaki farklılığı sağlamak içindir.
  • Bilinç zamanla değişir, o yüzden bir süre sonra kitap tekrardan okunmalıdır, her okunduğunda konuları farklı anlayacak ve farklı bilgiler olarak algılayacaksındır.

İnandırıcı gelmeyen ve anlayamadığın yerleri geçiştirmemelisin.
“Sorgulamalısın, internette araştırmalısın, yazılmış olanın bir nedeni vardır bana ne anlatmak istiyor diyerek bakmalısın!”
Tam da anlayamadıkların ve inanmadıkların, senin problemine çözüm olacaktır.
Kitaplarıma asla işe yaramadı ya da yaramaz niyetleriyle yaklaşmamalısın, “Ben neden çözemedim?” diyerek bakmalısın, çünkü herkes kendi niyetlerinin sonuçlarını yaşar.

Kitaplarımda bahane bulmak sorununu çözmez, sorun ve çözüm de senin bilgilerindedir!
Tekrar tekrar okuduğunda, bilinçaltındaki bilgilerin değişmesine ve güçlenmesine neden olursun.
Tekrar tekrar okuduğunda, bilinç alanın genişleyecek ve değişeceği için, daha etkili ve geniş bir perspektiften çözümleri görmeye ve algılamaya başlayacaksın.
Her okuduğunda yeni soru işaretlerinin cevaplarını bulacaksın.

Kitaptaki beğendiğin, önemsediğin, hatırlamak ve eyleme dönüştürmek istediğin, soru işareti olan cümle, konu ve bölümlerin altını çiz, sonradan çizdiklerini tekrardan oku.
Kitaplarımda beğendiğin ihtiyaç duyduğun, cevaplarını bulduğun, seni besleyen ve tam olarak anlamak istediğin konular, cep telefonuna kayıt et.
Kayıtlarını yürürken, işe gider gelirken, uyumadan önce vb. boş zamanlarında aç ve dinle… Sonrasında yeni bölümleri de kayıt ederek tekrar tekrar dinleyerek ilerleyebilirsin.
Seni destekleyen, sürecine olumlu bakan ve inanan kişileri, okuduklarından öğrendiklerini, anladıklarını onlara anlat, paylaş ve tekrarla.
Böylece bilinçaltında yeni öğrendiğin bilgileri güçlendirmiş olursun. Yıkıcı ve olumsuz bakan kişilerle zamanını ve enerjini tüketme, onlarla değişim sürecindeki bilgilerini paylaşma.

Sipariş Formu