5 yıl önce Zayıflamada Son Söz kitabının reklamını gördüm ve kitabı aldım. Fakat 5 sene boyunca kitabı hiç okumadım. Bir türlü fırsat olmadı ve aklımdan tamamen çıkmıştı.

2020 yılının şubat ayında kitabı tekrardan elime aldım. Kitabı okumaya başladım. Deniz Hocam ile ilk tanışmamız böyle oldu. Daha sonrasında biraz araştırınca online kalıcı zayıflama eğitimleri verdiklerini gördüm. Kitabı okurken hissettiklerim beni bu eğitime katılmam gerektiğini düşündürdü. Eğitim sürecinde harika hocalardan eğitim aldım. Bu hocalar arasında Neşe hoca kendimi bu sürece hazırlamamda ve süreç içinde bana çok yardımcı oldu. Fikirlerimi değiştirmemi sağladı. Zayıflamaya olan inancımı güçlendirdi. Neşe hoca sayesinde pandemide herkes kilo alırken ben kilo verdim.

 

Deniz hocanın diğer kitapları ve dinletileri beni çok etkiledi. Sosyal medya hesaplarını devamlı takip ettim. Dinletileri dinleyip çok güzel sonuçlar elde ettim. Affetme etkinlikleri ve seansları, görsel ve işitsel kodlamalar çok güzel ilerledi.

Fazla kilolarımdan artık kurtuldum ve geri almıyorum. Bunu istediğim şeyleri yiyip içmeme rağmen başarıyorum, en güzel yanı da bu. Süreç benim için çok güzel geçiyor. Bu süreçte yanımda olan bütün hocalarıma ve özellikle Neşe hocama sevgi ve şükranlarımı sunuyorum. Neşe hocanın ve diğer hocalarımın bana olan destek ve yaklaşımları çok güzeldi. İyi ki sizleri tanımışım. Umarım benim gibi kilo problemleri olan insanlara ışık kaynağı olmaya devam edersiniz. Tekrardan Şükran ve Sevgilerimle.

Ücretsiz Bilgi Alın