Okurların Yorumları

Kitaplarınızla karşılaştığım için her gün sonsuz şükür ediyorum. Kitabınız ve internet üzerindeki videolarınız bana beni yeniden keşfetme imkanı verdi. Yaklaşık 4 ay gibi bir sürede 44 bedenden 36 bedene düştüm. Kitaplardan öğrendiğim teknik ve metodlarla hem kilolarımdan kurtuldum hem de yaptığım yöneticilik görevinde çok daha başarılı bir hale geldim. Artık tam anlamıyla olmak istediğim kişiyim.

Her zaman kişisel gelişim kitaplarına meraklı birisiydim ve rafta duran Deniz Egece’nin Zayıflamada Son Söz kitabı gözüme çarptı. Çocukluğumdan beri kilo problemi yaşamış ve zayıflamak için çok kez diyet ,çeşitli egzersizler yaparak zayıf bir bedene sahip olabilmek için uğraştım. Zaman zaman başarılı olsam da bıraktığım an hep bir iki kilo fazlasıyla geri almaya başladım. Zayıflamada Son Söz kitabında da beni ilk olarak en çok etkileyen yemeden ve içmeden yaşayan insanların varlığını öğrenmek oldu. Kitap sanki sorunlarımı biliyordu ve yanlış inançlarımı bir bir yüzüme vuruyordu. Sonra da bu yanlış bilgileri nasıl doğru bilgilerle değiştireceğimi öğretti bana. Deniz hocaya şükranlarımı sunuyorum.

Adaptasyon süreci; Zayıflama sonrası, ideal bedenin kalıcılığının sağlanması için, zihin ve bedenin uyum sürecinin güçlendirme dönemidir.

Editör Kitabı Editlerken Kilo Verdi

Sayın Deniz Egece, şükran ve sevgilerimi sunuyorum. 44 bedenden 36 bedene olan yolculuğumda bana rehber ve ışık oldunuz. Yalnızca bedenimi değil ruhumu da güzelleştirdiniz. Tüm hayatımı aydınlattınız. Özel hayatım, işim, evim her yer cennete dönüştü. Hem de 3 ay gibi kısa bir sürede, kolaylıkla. Kitaplar hayatıma öyle harika dokundu ki ideal bedendeyim, mutluyum, güvendeyim, seviyor ve seviliyorum. RANA BALLI, Kocaeli-İZMİT,  Hemşire

Deniz Egece Kitabı Anlatıyor

Ben Bakü’den Hicran. Kilo problemim askerden sonra başladı ve astım bronşit hastalığına yakalandım. Askere gitmeden 70 sonrasında 110 kiloydum. Deniz Hoca’nın kitabıyla karşılaştım kitapla nasıl zayıflanır diye düşündüm. Farkında olmadan edindiğim bilgilerin beynime işlediğini farkettim ve bir ay sonunda etkisini gördüm. Artık bi umudum vardı. Beslenmeye ve harekete olan inançlarım değişmeye başlamıdı. Bu metotla tam 38 kilo verdim artık ruhen ve bedenen hafifledim.

Doğru olduğuna inanılan yanıltıcı, yanlış ve yalan bilgilerin bilinçaltındaki inanılmış bilgileri nasıl etkisizleştireceğini, hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo verme düşüncesini ve sonrasında da ideal bedende dengeli kalabilmene neden olacak bilgileri nasıl inancına dönüştüreceğini anlatan bilgiler içerir.

Kitaplar bilimsel temele dayanan bilgileri nasıl inanca dönüşeceğini öğretir ve bu sayede günlük davranış alışkanlıkların kalıcı olarak değişmesine sebep olur.

Bilinçlendirici Video İzle

Yunanistan’ın Gumulcine sehrinde  yaşıyorum ve yıllardır kilo ile problemi yaşıyordum. Asosyal bir hayat sürdürüyordum, istediğim kıyafetleri giyemiyordum, alay ediliyordum ben de yiyeceklerle avutuyordum kendimi. Deniz EGECE’nin kitaplarına başladıktan sonra hayatım değişmeye başladı. Başlarda direnç gösteriyordum fakat sonra Beslenmeye nötr bakmaya başladım, acıktığımda yedim, hareketi kendimden hiç beklemezdim ama çok sevmeye başladım. Hayata yeni doğmuş gibi hissedip her hareket ettiğimde canlı olduğunu hissettim. Hayatım kolaylaştı, istediğim kıyafeti giyebiliyorum, ilişkilerim çok daha iyi oldu, özgüvenim arttı ve bunları hem aynada hem de ruhumda görüyorum.

Ayşegül Hanımın Videosu

Sipariş İçin Formu Doldurunuz