Sevgili Egece ailesi,
Sizleri tanıma fırsatım olduğu, hayatıma dokunduğunuz için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hatta bugüne kadar yaptığım en doğru yatırımın sizden online eğitim almak olduğunu düşünüyorum.

Bu yola çıkmadan önce hayata küsmüş, hedefi olmayan…

Mutsuz, hareketsiz, kilolarından sürekli şikâyet eden ve mutluluğu yiyeceklerde arayan bir Safiye vardı. Sevgili danışmanım Müge hanımın desteğiyle, yönlendirmesiyle bilinçaltımla ve bedenimle tanıştım; onlarla konuştum, onları sevdim. Zamanla farkındalığım arttı, affetmeyi öğrendim; önce kendimi sonra canımı acıtanları affettim. Aslında ben müsaade etmezsem kimsenin bana zarar veremeyeceğini, incitemeyeceğini öğrendim.

Kendimle yüzleştim, duygularımla yüzleştim; kabullendim

Kendime soru sormayı öğrendim; aydınlanmaya, mutlu olmaya, bedenen, ruhen değişmeye başladım. Hiç unutmuyorum, ilk görüşmemizde Müge hanım bana şunu sormuştu Safiye ne yapmak istiyorsun haklı mı olmak istiyorsun mutlu mu? Seçim senin.”  O an yüreğim sızladı.

“Ben hep haklı olmanın derdine düşüyor mutluluğu pas geçiyordum”

Şimdi mutlu olmayı seçiyorum. Bunları tek başıma yapabilir miydim, açıkçası hayır. Aydınlanma yolunda bana ışık olan, rehberlik eden, motivasyonum düştüğünde beni yeniden canlandıran danışmanım sevgili Müge’ye en içten sevgimi ve şükranlarımı sunuyorum.

Bu yazıyı okuyan herkese de şunu tavsiye ediyorum

Kendinize bir iyilik yapın ve Egece ailesinin hayatınıza dokunmasına izin verin, gerisi kendiliğinden gelecektir.

Mesele sadece zayıflamak ideal bedene ulaşmak değil

Bu deneyimi yaşadığınızda zaten göreceksiniz:

Mesele, özümüzün farkına varmak, kendimizle; bedenimizle barışmak ve onları sevmek. Hayattan ve andan keyif almak kısacası mutlu olmak. Hoşça kalın sevgiyle kalın…

Safiye Hanım/Almanya

Paylaş

Yorum yaz

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı buraya girin