Sevgili Egece ailesi,
Sizleri tanıma fırsatım olduğu, hayatıma dokunduğunuz için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hatta bugüne kadar yaptığım en doğru yatırımın sizden online eğitim almak olduğunu düşünüyorum.

Bu yola çıkmadan önce hayata küsmüş, hedefi olmayan, mutsuz, hareketsiz, sürekli kilolardan şikayet eden mutluluğu yiyeceklerde arayan bir Safiye vardı. Sevgili danışmanım Müge hanımın desteğiyle, yönlendirmesiyle bilinçaltımla ve bedenimle tanıştım, onlarla konuştum, onları sevdim. Zamanla farkındalığım arttı, affetmeyi öğrendim: önce kendimi sonra canımı acıtanları affettim. Aslında ben müsade etmezsem kimsenin bana zarar veremeyeceğini, incitemeyecegini öğrendim.

Kendimle yüzleştim, duygularımla yüzleştim, kabullendim. Kendime soru sormayı öğrendim aydınlanmaya, mutlu olmaya, bedenen, ruhen değişmeye başladım. Hiç unutmuyorum ilk görüşmemizde Müge hanım bana şunu sormuştu: Safiye ne yapmak istiyorsun haklı mı olmak istiyorsun mutlu mu? Seçim senin. O an yüreğim sızladı “ben hep haklı olmanın derdine düşüyor mutluluğu pas geçiyordum” Şimdi mutlu olmayı seçiyorum. Bunları tek başıma yapabilir miydim açıkçası hayır, aydınlanma yolunda bana ışık olan, rehberlik eden, motivasyonum düştüğünde beni yeniden canlandıran danışmanım sevgili Mügeye en içten sevgimi ve şükranlarımı sunuyorum.

Bu yazıyı okuyan herkese de şunu tavsiye ediyorum kendinize bir iyilik yapın ve Egece ailesinin hayatınıza dokunmasına izin verin, gerisi kendiliğinden gelecektir. Mesele sadece zayıflamak ideal bedene ulaşmak değil. Bu deneyimi yaşadığınızda zaten göreceksiniz mesele özümüzün farkina varmak, kendimizle, bedenimizle barışmak onları sevmek. Hayattan andan keyif almak kısacası mutlu olmak. Hoşçakalın sevgiyle kalın….

Safiye Hanım / Almanya

Paylaş

Yorum yaz

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı buraya girin