DENİZ EGECE’NİN ÖZGEÇMİŞİ

Otuz beş yaşına kadar fabrikatör ve iş adamıydı. Günün birinde işlerini bırakarak tamamen kendini keşfetmek ve tedavi etmek için çıktığı yolda, kendini bilime ve araştırmalara adadı.

Uzak Doğu, Avrupa ve Amerika’da Nörobilim alanında özel eğitimler aldı. Aldığı eğitimlerden bazıları; Yoga Teraphy, Kontamplasyon, Pilates, NLP, Hipnoz, Oto-hipnoz, Beslenme bozuklukları, Kuantum fiziği, Fotografik hafıza, Bilişsel terapi, Ayurveda, Reiki, Feng shui, Biyoenerji ve Nöroplastisite, Epigenetim ve Mentalizm. En son Harvard Üniversitesi NYFA’da bilinçaltını etkileyen Subliminal ses ve ışık teknolojisi eğitimleridir.

Kendisi de kalıcı olarak fazla olan 40 kilosunu verdi, hastalıklarını tedavi etti ve bağımlılıklarından kurtuldu. Dünya’ya  “ Eğitimle Kalıcı Kilo” ve “Eğitimle Kendi Kendine Kalıcı Tedavi ” yöntemlerini geliştirdi. Birçok ulusal ve uluslararası gazete, dergi ve televizyonda programlarına ve haberlere konuk olarak katıldı, dünyanın birçok şehrinde halka, üniversitelerde ve okullarda seminerler verdi.

Türkiye, Azerbaycan, Almanya, İsviçre ve Amerika Birleşik Devletlerinde, Deniz Egece Nörobilim Akademisi ve Enstitülerini kurdu. Sağlık sektöründe çalışan kişilerden oluşan eğitmenler yetiştirerek, çeşitli ülke ve şehirlerde “ Yatılı Kamplar ” ve  “ Online Kalıcı Zayıflama Eğitimleri” vermeye devam etmektedir. “İşitsel ve Görsel Bilinçaltı Kodlama Cihazlarını ” icat etti ve geliştirdi. “Uyurken zayıflama, Müzikle Zayıflama Subliminal Mesajla Zayıflama” ürünlerini icat etti ve geliştirdi. “Zayıflamada Son Söz”, “ %100 Kalıcı Zayıflama”,” Bilinçli Zayıflama”, ”Zayıflama da Değişim Süreci ” “Zayıflamada Düşünce Molası” adlı kitaplarının yazarıdır.

Ege Ata ve Ece Selina adında iki çoğu vardır, Almanca ve İngilizce bilmektedir. İcatları, eserleri ve kitapları; Türkçe, Azerice, Rusça, İngilizce, Felemenkçe, İspanyolca, Almanca ve Fransızca dillerinde yayınlanmıştır.

DENİZEGECE KURUMUNUN ÖZGELECEĞİ

HEDEF / “DENİZEGECE” bir dünya markası…

FAALİYET ALANLARI
Kişinin bilincindeki yıkıcı ve yanlış bilgilerin, bedende ürettiği psikosomatik hastalıklar ve beden şeklinin bozulmalarının, bilinç bazında eğitimler ile istenilene seviyedeki değişimi.
ÜRÜN VE HİZMETLERİ
Eğitim kitapları, internet eğitim uygulamaları, değişim eğitim cihazları, online eğitimler, okul, hotel ve seminer eğitimleri.
EVRENSEL FAYDA
Kişinin yaşamının sonuçlarını ve bedenin şeklini kişinin bilincindeki bilgisinin sonucudur. Ürün ve hizmetlerimizin temelinde mutlak evrensel ve kişinin beklentilerine göre yapıcı fayda esastır. Kişinin kendi kendine beden ve yaşamındaki istediği sonuçları tekrardan yapılandırabilmesi için eğitim desteği sunmaktayız.
MİSYONU
Ürün ve hizmetlerimizle, insan ve insanlığa evrensel fayda sağlayarak, dünyamıza ve olumlu istikamette insanlığın bilinç seviyesinin değişimine katkı sağlamak.
VİZYONU
Bilinç değişimi eğitimleri ile üniversite düzeyinde okullar ve eğitmenler yetiştirmek. Değişim otelleri ile psikosomatik hastalıkların tedavi eğitim ve merkezleri. Eğitim materyalleri ile kişilerin kendi kendine tedavi eğitimlerinin genişlemesi ve yaygınlaşması.
OFİS ve ÜLKELER
ANTALYA / Türkiye Cumhuriyeti, KKTC
FRANKFURT / Almanya, İsviçre, Avusturya, Hollanda, Belçika, Lüksemburg, Surinam.
CENEVRE / İsviçre, Fransa, Belçika, Kanada, Lüksemburg, Monako, Fas, Senegal.
LONDRA / İngiltere, İrlanda, Çek Cumhuriyeti
BAKÜ / Azerbaycan, Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Beyaz Rusya, Özbekistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Letonya, Estonya, Litvanya, Tacikistan, Gürcistan, Moldova.
NEW YORK / ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda.