Deniz Egece Kimdir?

Deniz Egece Kimdir?

Deniz Egece’nin Özgeçmişi

Deniz Egece, 03.03.1969 tarihinde dünyaya geldi.

Uzak Doğu, Avrupa ve Amerika’da kendini geliştirmek için aldığı bazı eğitimler şunlardır; Kontamplasyon, Pilates, Nörobilim, NLP, Hipnoz, Oto-hipnoz, Beslenme Bozuklukları, Kuantum Fiziği, Fotografik Hafıza, Bilişsel Terapi, Ayurveda, Reiki, Feng shui, Biyoenerji ve Nöroplastisite, Epigenetik ve Mentalizm, Harvard Üniversitesi NYFA’da Bilinçaltını Etkileyen Subliminal Ses ve Işık Teknolojisi Eğitimleri, Hindistan Vivekananda Yoga Üniversitesi- Yoga Terapi Eğitimi…

Deniz Egece, Anadolu Üniversitesi’nde İşletme bölümü okuduktan sonra, International Dublin University’de psikoloji eğitimi aldı. Aynı üniversitede doktora eğitimine halen devam etmektedir.

Yaptığı çalışmalarıyla Nörobilim Uzmanı olarak adını duyuran Deniz Egece, sadece zayıflama alanında değil bilinçaltı eğitimleriyle de başarılı bir kariyer elde etti.

Tüm dünyada kabul gören “Eğitimle Kalıcı Kilo Verme” ve “Eğitimle Psikosomatik Hastalıkların Tedavisi” yöntemlerini geliştiren Egece’nin haberleri; birçok ulusal, uluslararası gazete ve dergide yer aldı. Demet Şener, Ebru Şallı, Seda Sayan gibi isimlerle televizyon programları yaptı.  Dünyanın birçok şehrinde üniversitelerde ve okullarda seminerler vererek, Türkiye ve dünya çapında onlarca ödül kazandı.

2000 yılında Egece Enstitüsünü kuran Egece, Psikologlar, Diyetisyenler, Nörobilim Uzmanları, Sosyologlar ve Hareketisyenlerden oluşan eğitmenler yetiştirerek, çeşitli ülke ve şehirlerde “Yatılı Kamplar” ve “Online Kalıcı Zayıflama Eğitimleri” vermeye devam etmektedir.

Ayrıca Deniz Egece, “İşitsel ve Görsel Bilinçaltı Kodlama Cihazlarını”, “Uyurken zayıflama, Müzikle Zayıflama, Subliminal Mesajla Zayıflama” ürünlerini icat etti ve geliştirdi.

Egece, “Zayıflamada Son Söz”,” Zayıflamada Değişim Süreci”, “Zayıflamada Beslenme”, “Zayıflamada Hareket” “Sözler” adlı kitapların yanı sıra “Güneş Dede ve Deniz’in Zayıflama Süreci” adlı çocuk kitabının yazarıdır.

İcatları, eserleri ve kitapları 7 dilde çevrilen Deniz Egece, Türkçe, Almanca ve İngilizce dillerini bilmektedir.

Deniz Egece

Kimdir?