Danışanımız Sürecini Anlatıyor…

Merhaba. Saygıdeğer hocam Deniz Egece ve değerli meslektaşları. Ben Deniz Egece yöntemi ile 30 kilo verdim ve sağlıklı ideal bir bedene kavuştum.

Bu yöntem sayesinde bedenimi sevdim, kendime değer verdim ve doğru zannettiğim yanlışlardan tamamen kurtuldum. Yüce Yaradana dualarım bitmek bilmiyor. Olaylara pozitif bakmaya önem veriyorum.

Kilo vermemin sebebi sadece gıdalar değil, hem psikolojik hem de nörolojik sorunlarımdan kurtuldum. En önemlisi hareketi seviyorum. Aklım, bilincim, beynim olumsuz şeylerden arındıkça yüzüme ışık geliyor. Öğrendim ki, davranışlar düşüncelerin devamıdır. Yapıcı düşünürsem içsel olarak yenilenirim, yıkıcı düşünürsem hem içsel olarak hem de Yaradan’ın bana bahşetmiş olduğu değerli bedenimi mahvetmiş olacağım.

Bu metot öyle güzel ki içimin güzelliği dışıma yansıyor. Çehrem nurlanıyor. Böyle hissediyorum çünkü olaylara sevgi ve şükran ile yaklaşıyorum. Bu mesajı okuyan herkesin Deniz Egece ürünlerinden, kitaplarından, eğitimlerinden faydalanması gerekiyor. Kazanan siz olacaksınız. Her birinize 2 şükran 1 sevgi gönderiyorum.

Ülviyye Axundova

 

Ücretsiz Bilgi Alın