6 Beden inceldi, 12 beden daha incelecek. Yasemin Nalçacıoğlu bize gönderdiği mesajda “Kendim için verdiğim en doğru karardı.” ifadelerini kullandı.

Merhaba, ben Yasemin NALÇACIOĞLU

40 yaşındayım. Çok şükür, iki evlat sahibiyim. 20 yıl önce babamı, 3 yıl önce eşimi kaybettim. Yaşamımda birçok iniş çıkış oldu.

 

Düştüğüm yerden bir şekilde kalkıyor, yoluma devam ediyordum. Yaşam mücadelesinde kendimi ihmal ettiğimin farkında değildim. 125 kilo, 58 beden oldum. Nasıl olduğunu anlamadım. Bu, birçok hastalık getirdi: Kansızlık, insülin direnci,trigliserid yüksekliği, halsizlik… Bir sürü ilaç kullanıyordum. Yıllardır gittiğim diyetisyenler, kullandığım zayıflama ürünleri…

Her seferinde 3-5 kilo veriyor, 2 katını alıyordum

Böyle böyle kısır döngünün içine girdim. Facebook’ta bir bayan, elindeki kitap sayesinde 40 kilo verdiğini yazıyordu. “Zayıflamada Son Söz”  kitabı dikkatimi çekti ve Youtube’tan araştırma yaptım. Deniz Egece’nin videoları ilgimi çok çekti ve onu hayranlıkla izledim.

 

Kendilerine ulaştım, kitabı ve Bilinç Kodlama Cihazı’nı hemen sipariş verdim. Akabinde Online Eğitim için randevu aldım. Sevgili eğitmenim Saime Müge Tüzken ile tanıştım. Bu hayatta kendim için verdiğim en doğru karardı. Müge hanım ile iki ay süren yolculuğum başladı.  Bana fayda sağlayacak yolları görmemi sağladı. Uyanışa geçmemi sağlayan muhteşem bir kadın o!

Aslında bazı şeyler anlatılmaz yaşanır dedikleri bu olsa gerek

İki ayın sonunda 58 bedenden 52 bedene farkında olmadan inceldim. Hedefim ise 40. İnanıyorum ki bir gün 40 bedenimle de sizinle tekrar buluşacağız. Bu yolculuğumda bana destek olan Müge Tüzken’e, Deniz Hoca’ya ve Egece ailesine sonsuz şükran ve teşekkürlerimi iletiyorum.

Yasemin NALÇACIOGLU

Beydağ/İZMİR 

NOT: Nalçacıoğlu’nun bize gönderdiği mesaj, anlamı bozulmadan düzeltilerek yayımlanmıştır.

Ücretsiz Bilgi Alın