Çocukluğumdan beri kilo problemim vardı tabi bunu çocukken anlayamıyorsunuz biraz büyüdüğünüz zaman çevreden gelen olumsuz tepkiler, aşağılamalar aşağılayıcı cümlelerle bunu fark ediyorsunuz ve üzüntü duyuyorsunuz.

 Kilo almam hamilelikle daha da arttı, doğumla devam etti ve kalıcı oldu hap ilaç mama,diyet her şeyi denedim, olmadı. Denediğim her şeye tonlarca para ve çok para harcadım. Üzerine sağlık problemleri eklendi psikolojim çöktü, tartıda 140 kiloyu görünce artık kalıcı bir çözüm aramaya başladım.

İnternette Deniz EGECE hocamın “Zayıflamada Son Söz” kitabını gördüm. Bir müddet videolarını izledim, canlı yayınlarını takip ettim. Telkinlerini, motivasyon konuşmalarını dinledim.

Herkes yasaklardan bahsederken hocam yasak yok, diyet yok, spor yok diyordu. Çok mantıklı geldi ve sonrasında kitabı aldım. Kitap diğer yöntemlerden çok farklı şeylerden bahsediyordu. Bilinçaltıyla nasıl kilo verebileceğimi anlatıyordu. İlk başlarda anlamakta zorlandım. Fakar tekrar tekrar okuyarak, önemli yerlerin altını çizerek iyice anladım.

 Kitap sayesinde 60 bedenden 52 bedene ulaşmtım. Bu mükemmel bir şey. 

Yıllarca kendime işkence etmişim. Haplar, diyetler… İyi ki kitaplarınızla tanıştım.

Deniz EGECE hocama 2 şükran 1 sevgilerimi iletiyorum. İnşallah bana olduğu gibi bir çok insana da bilgi ve birikimleriyle yardımcı olmaya devam eder.

Aylin Hafuzoğlu / BURSA

Bilgi Almak İstiyorum

Paylaş

Yorum yaz

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı buraya girin