Selamlar Deniz Egece ve ekibi,
Bundan 4 ay önceydi rahatsızlığım sebebiyle hastaneye gitmiştim. Bölgesel kilolardan iyice muzdarip olmuş olarak neyse orada muayene oldum. Doktor bana dedi ki: ‘ sen ameliyat olamazsın olsan bile masada kalırsın ben sana garanti veremem’ dedi. Çünkü basen bölgemden 6 kg bir taraftan 3 kg bir taraftan neredeyse 10 kg yağ alınacakmış bu da benim vücut fonksiyonumu bozduğu için daha çok akciğerime ve beynime pıhtı atma olasılığı çokmuş yani bana doktor olamazsın dedi git filan filan hastahanelerde mide operasyonu ol gel zayıfla sarkan derilerini keserek estetik ameliyat yapayım dedi ama bu arada benim beynim zonkluyor hastahane başıma yıkıldı sandım psikolojik olarak öyle kötü durumdaydım ki aklıma nerede kötü düşünceler var hepsi sıralandı. Tam bu sırada telefon çaldı arayan Fatih Bey’di.

Ha bu arada internette bilinçaltı zayıflama diye bir siteyi görmüştüm öylesine testi de çözmüştüm. Ama gerçekten benim için o an Fatih Bey’in araması, benimle konuşması bir can simidi gibi geldi, bana hayatımın dönüm noktası gibi oldu. Konuştuk konuştuk… Bana öncelikle işitsel kodlama önerdi ben onu aldım. Sonra onu dinlerken bende farkındalık oluşmaya başladı her şeye bir farklı bakıyordum. Dinledikçe bedenimi sevmeyi, hayatı yaşamayı, özgüveni, duyarlılığı, gıdalara olan bakışımı, onlara yüklediğim anlamı hepsini ve her şeyi değişik farklı yorumluyordum. Hele hele o boşa gitmesin bu boşa gitmesin ben midemi çöplük yapmışım vücudumu harap etmişim bütün bedenimi hor kullanmışım hep hatalarımı çözdüm. Aradan iki ay geçti Fatih Bey bana görsel kodlama önerdi onu da aldım hayatıma bir dönüm noktası daha oldu.

Oradakileri izledikçe bana hareket yapma isteği geldi. Kendime özgüvenim geldi. Ben bu kiloyu verebilirim ben de yapabilirim diye kendime özgüven geldi. Daha sonra online önerdi her türlü maddi imkanımı zorlayarak taksitle onu da aldım. Neşe Hanım’la tanıştım yarın son seansım olacak. Orda ilerledikçe seanslarda kendimi affettim karşımdakileri affettim şimdi hayata yeniden doğmuş gibi oldum. Zihnimdeki kötü düşünceler gitti, yemeğe olan zaafım gitti, daha doğrusu gıdalara olan bakış açım değişti, zihnimdeki duygularım değişti, yüklediğim anlamlar değişti. Dahası bende hareket, hareket, hareket bilinci çoğaldı, 60 / 58 bedenden 52 bedene geldim gün geçtikçe küçülüyorum.

Diyet yok ,yasak yok, her şey serbest. Yediklerimde miktarı azaltarak vücudumun, bedenimin ihtiyacı olunca beslenmeyi öğrendim. Önceleri hep yemek için yaşamışım ama şimdi yaşamak için bedenimin sesini dinliyorum inşallah en kısa zamanda da ideal bedenime kavuşacağım odağım bu. Herkese Deniz Egece var internette, Facebook’ da, Youtube’da diyerek sizleri tavsiye ediyorum. İnşallah en kısa zamanda en kısa zamanda hayalime kavuşurum. Ha bu arada 10/ 13 kg verdim bölgesel zayıflamada oluyor inşallah

Tekrar teşekkürler Deniz Hoca, Fatih Bey
Teşekkürler Neşe Hocam
Sizlere iki şükran bir sevgi