“Zayıflamada Değişim Süreci”, kişinin kendi hedefine ulaşmasının önündeki engelleri kaldırır.

Zayıflamada Değişim Süreci kitabında hedefin olan ideal bedenine nasıl gideceğini, nelere dikkat etmen gerektiğini, bu süreçte karşına neler çıkacağını, nasıl aşacağını, nasıl ilerleyeceğini ve süreçteki etkenleri bulabilirsin.

Kilo vermek bir süreçtir, bir değişimdir, yabancı olunmuş durumdan kurtularak, doğal haline geri dönme sürecidir.

Kilo almak ya da zayıflamak tıbbı bir olay değildir, şişmanlık sağlık sektörünün çözümsüz kaldığı bir alandır. Çünkü bu durum düşünceler, duygular, inançlar, alışkanlıklar ve davranışların ürettiği bir sorundur. Tıp zaten düşüncenin gücüne inanmamaktadır, biyolojik yapıları inceler ve çözümleri biyolojik ve kimyasal ilaçlarla çözmeye çalışır.

Sağlıkçılar bu bizim işimiz derler hem de düşüncenin gücüne ve etkisine inanmazlar, inanmadıkları ve bilmedikleri bir konuyu nasıl çözebilirler ki? Kesinlikle, şişmanlık sağlıkçıların işi değildir.

Kalıcı çözüm ancak bilinçaltındaki bilgilerin tekrardan yenilenmesiyle mümkündür. Eğer bilgi değişmez ise kalıcılıktan söz etmek mümkün değildir.

Kitabın daha etkili olması için yapılacaklar.

 • Eğitim kitapları gibi okumalısın.
 • Başucu kitabın olmalı, her yere yanında taşımalı, zaman bulduğunda açıp okumalısın.
 • Baştan, sonundan ve ortasında okuyabilirsin, istediğini ve seni besleyen bölümleri okumalısın.
 • Tekrarlanan konular, tekrarlanarak güçlenmesi içindir. Tekrarlanan konular farklı örneklerle yazılmış olması farklı kişilerin algılamalarındaki farklılığı sağlamak içindir.
 • Bilinç zamanla değişir, o yüzden bir süre sonra kitap tekrardan okunmalıdır, her okunduğunda konuları farklı anlayacak ve farklı bilgiler olarak algılayacaksındır.
 • İnandırıcı gelmeyen ve anlayamadığın yerleri geçiştirmemeli, sorgulamalısın, internette araştırmalısın, yazılmış olanın bir nedeni vardır bana ne anlatmak istiyor diyerek bakmalısın. Tamda anlayamadıkların ve inanmadıkların, senin problemine çözüm olacaktır.
 • Kitaplarıma asla işe yaramadı ya da yaramaz niyetleriyle yaklaşmamalısın, ben neden çözemedim diyerek bakmalısın, çünkü herkes kendi niyetlerinin sonuçlarını yaşar. Kitaplarıma bahane bulmak sorununu çözmez, sorun ve çözüm de senin bilgilerindedir
 • Tekrar tekrar okuduğunda, bilinçaltındaki bilgilerin değişmesine ve güçlenmesine neden olursun.
 • Tekrar tekrar okunduğunda, bilinç alanın genişleyecek ve değişeceği için, daha etkili ve geniş bir perspektiften çözümleri görmeye ve algılamaya başlayacaksın.
 • Her yeni okuduğunda yeni soru işaretlerinin cevaplarını bulacaksın.
 • Kitaptaki beğendiğin, önemsediği, hatırlamak ve eyleme dönüştürmek istediğin, soru işareti olan cümle, konu ve bölümlerin altını çiz, sonradan çizdiklerini tekrardan oku.
 • Seni destekleyen, sürecine olumlu bakan ve inanan kişileri, okuduklarından öğrendiklerini, anladıklarını onlara anlat, paylaş ve tekrarla. Böylece bilinçaltında yeni öğrendiğin bilgileri güçlendirmiş olursun. Yıkıcı ve olumsuz bakan kişilere zamanını ve enerjini tüketme, onlara değişim sürecindeki bilgilerini paylaşma.


Kitap nasıl kalıcı zayıflatır?

Kilo alımına neden olan inançların farkındalığını kazandırır.
Doğru olduğuna inanılan, fakat istenilmeyen sonuçlara neden olan bilgilerin farkına varılarak etkisizleşmesini ve uzantısında eski alışkanlıkların değişmesini sağlar.

Yanıltıcı ve eski inançları etkisizleştirir.
Doğru olduğuna inanılan, fakat kilo alımına neden olan yanıltıcı inançların, uzantısındaki davranış ve alışkanlıkların etkisizleşmesini sağlar.

Yeni ve doğru inançları kodlar.
İdeal beden şeklini sağlayacak yeni davranış ve alışkanlıkların bilinçaltında kodlanmasını ve güçlenmesini sağlar.

‘Kalıcı zayıflamayı’ eğitim ile sağlar.
Tekrar tekrar eğitim kitabı gibi okunduğunda, bilinçaltının değişerek ideal bedenin ortaya çıkmasını sağlar. İdeal bedenin kalıcılığını sağlayacak enerji alımını ve tüketimini dengeler.

Zayıflamada Değişim Süreci kitabımız Deniz Egece Zayıflamada Eğitim metodu ile yazılmıştır.

Deniz Egece Zayıflamada Eğitim metodu nedir?

Deniz Egece Zayıflamada Eğitim metodu; Kalıcı zayıflamayı anlatır, hem fiziksel hem de bilinç bazında emek vererek sorunun kökten halletmeyi öğretir. Diğer metotlarda sadece fiziksel emek verilmektedir, bu yüzden her seferinde tekrardan başlarsınız.

 • Zayıflama eğitimi kolaylıkla kullanabileceğiniz bir metottur. Bu metodun içeriğinin her biri farklı duyulara hitap eder; okuma, dinleme, izleme ve bunların uygulanmasından oluşur.
 • Deniz Egece Eğitim metodunu kullananlar, kilo alımına neden olan yanıltıcı bilgileri değiştirerek yeni ve doğru bilgileri bilinçaltına kalıcı şekilde kodlar.
 • Metabolizmayı, sindirim sistemini, duyguları, inançları, alışkanlıkları ve davranışları yönlendiren ve yöneten bilinçaltıdır. Hedef olan ideal bedenin ortaya çıkmasını sağlayacak doğru bilgileri bilinçaltına telkin edilirse, kilo kalıcı olarak verilir. Bütün ürünlerimiz bilinçaltına doğru mesajları kodlamaya uygun şekilde hazırlanmıştır.
 • Eğitimlerimizde diyet ve yasak uygulaması yoktur. Çünkü diyetler, beslenme takıntısına, beslenmeye odaklanılmasına, düşük enerji ile beslenmeye ve başarısız olunduğunda kişinin kendisini iradesiz olduğuna inanmasına yol açar. Beslenme inançları değişmediği için verilen kiloların tekrar alınmasına neden olur.

Artık kalıcı olarak bu soruna çözmek için harekete geçin.

Paylaş

Yorum yaz

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı buraya girin