Merhabalar
İki sene öncesine kadar ben fazla kilolarımla uğraşan mutsuz insanlardan biriydim her insan gibi bende aynı hataları yaptım. Diyet yaptım, zayıflama hapları kullandım, sadece zamanımı ve enerjimi boşa harcadım ve mutsuzluğa ve hayal kırıklığına uğradım daha sonra bir gün internette gezinirken Deniz Hoca’nın “Zayıflamada Son Söz” kitap ile karşılaştım bu kitap benim için bir umut ışığı oldu.

Okuduğum andan itibaren bilinç altımda duygu ve düşüncelerinde olumlu anlamda değişiklikler sağladı Ben artık bir şeylerin farkına vardığımın vermiş olduğu huzuru yaşıyorum. Daha sonra bilgilerim pekiştirmek amacıyla Deniz Hocamızın “işitsel kodlama” cihazını kullandım. Bu cihazda mucizevi bir şekilde harekete olan inancımı güçlendirdi ve ben artık eskisinden daha mutlu, daha güzel ve daha bilinçli davranıyordum.
Tabii her insan gibi zayıflamanın önündeki engelleri nasıl açacağımı bilmiyordum.

Bu durumda çevremden ve birçok kişiden baskı alıp bu süreci nasıl daha rahat anlatabileceğimi düşünürken, Deniz Hoca’nın “Değişim Süreci” kitabını okudum. Değişim Süreci kitabında da hayatıma kaldığım yerden daha güzel, daha sağlıklı bir şekilde hayatımı idame ettirdim. Şuan çok şükür kilolarım da sorun olmaktan çıktı. Tam tersine sağlıklı ve ideal bedende olma yolunda daha keyifli ve huzurlu bir şekilde ilerliyorum. Bu yolda bana yolculuk eden yolculuğuma yardımcı olan Deniz hocama ve rehberlik eden Vildan Hanım’a çok teşekkür ediyorum şu anda Deniz Hocamızın”Zayıflamada Beslenme” kitabı temin ettim.

Zayıflamada Beslenme kitabının da sağlığıma giden yolculukta çok güzel bir anahtar olacağını düşünüyorum.
Teşekkür ediyorum ve 2 şükran 1 sevgiler gönderiyorum.

Ücretsiz Bilgi İçin

Lütfen Formu Doldurunuz