Bilgi ışığıyla yolumu aydınlatan sevgili Müge Hocama ve muhteşem bilgilerini bize sunan çok kıymetli Deniz Hocama sevgilerle.

Deniz Egece hocamla karşılaşmadan önce Uzun yıllar fazla kilolarımla bir çıkmazın içindeydim. Fazla kilolarımdan dolayı eğitim almaya karar verdim. Aldığım eğitim ve Müge Hocam sayesinde hayata bakış açım değişti. Bu sadece bir kilo problemi değildi. Bu insanın kendisiyle barışma yolculuğuydu. Bu eğitimde kilonun, hastalıklı bir zihnin bedenimde yarattığı bir çeşit hastalık olduğunun bilincine vardım. Bedenimle zihnimi barıştırmaya başladığım gün, hareketim arttı benliğimle buluştum ve fazlalıklarım bedenimden gitti. 42 bedenle başladığım bu değişim sürecimde şu an 36 beden giymeye başladım ve çok az bir fazlalığım kaldı.

İnsan kendini bilmeden 30 yıl yaşar mı? Yaşarmış. Ben kendimi bilmeden 30 yıl yaşamışım. Mucize olduğumu, Yaradan’ın bir parçası olduğumu bilmeden. Ben artık mucize olduğumu, değerli olduğumu, her anımın ne kadar kıymetli olduğunu bilerek yaşıyorum. Ben artık yeni bir benim hareketli, zarif, ince ama aynı zamanda çok güçlü, ne istediğini bilen, problemler karşısında çözüme odaklanan, her anını dolu dolu yaşamaktan keyif alan, yaşamın kokusunu içime çekerken, gözüyle bütün renkleri ruhuna yansıtan, içinde baharlar çiçekler açan bir kadınım. İçimdeki mucizelerle buluştuğuma, var ve tam oluşuma şükürler olsun. Emeği geçen bilgileriyle beni yeni baştan var eden Müge hocama ve Deniz hocama iki Şükran bir sevgimle.

Sevda Neiyi

 

Ücretsiz Bilgi Alın