İşitsel bilinç kodlama cihazı; bilinçaltınızdaki beden, beslenme ve harekete olan inanç ve algıların tekrar tekrar dinleyerek bilgi ve alışkanlıklarınızın değişmesini sağlar.

Bilinçaltımız günlük hayatımızdaki davranış ve alışkanlıklarımızın   % 95 istem dışı otomatik yönetir. Biz ne kadarda davranışlarımızı değiştirmek istesek de, bilinçaltımız eski davranışları tekrar eder durur.

Yaşımız kaç olursa olsun, eğitimimiz ne olursa olsun bilinçaltımız değişmeye açıktır. Fakat değişmesi için ona 90 gün değiştirmek istediklerimizi tekrar tekrar telkin etmek zorundayız.

Bilinç kodlama cihazının özelliği ve işlevi ise; kişinin bilinçaltındaki beslenme, hareket ve bedene olan inanç ve algılar değiştirmek için hazırlanmış bir yazılım içerir.

Bu yazılım Deniz EGECE’nin 15 sene üzerinde çalıştığı on binlerce kilolu ve zayıf insanların nasıl inandıkları ve algıladıkları hakkında yaptığı bilimsel araştırmalar sonucunda ortaya koyduğu bilgilerdir.

Bilinç kodlama cihazının içinde bulunan bu telkinler ömür boyu kilo almayana insanların inanç ve algılarının bilgisidir. Bu bilgileri tekrar tekrar dinleyerek, bilinçaltınızın değişmesini sağlanmaktadır.

4 FARKLI TERAPİ TELKİNİ

 1. Farkındalık; Geçmişe yönelik kilo almamıza neden olan, vermemize engel olan tüm deneyimlerin, inançları ve öğretilerin bize farkındalığını kazandırır.
 2. Odaklanma ve Motivasyon; Güne motivasyonumuz yüksek biçimde başlamamıza sağlar. Ve içinde bulunduğumuz düşünce dağınıklığından kurtararak, doğru ve yanlış düşünceleri ayırt etmemizi, bu sayede çözümü doğru odak istikametinde odaklanmamıza sebep olur.
 3. İmajinasyon; Gelecekte olmak istediğimiz ideal bedeni zihnimizde, modellememizi ve canlandırarak hedeflememizi sağlar. Süreç içinde zihnimizde ideal beden görüntüsünün canlı kalarak güçlenmesini ve bedenimizin zihnimizdeki görüntüye dönüşmesine sebep olur.
 4. Subliminal Kodlama; Normal kulağımızla duyamadığımız ama bilinçaltının duyduğu ses ve içeriktir. İçeriğinde bilgi bedenimizin ihtiyacı kadar beslenmemize sağlar ve hareket etmeye yönelik komut vererek istem dışı harekete yöneltir.

 KULLANIM ŞEKLİ

Gün içerisinde boş bulduğunuz bir zaman diliminde, bir saat dinlemeniz yeterli olacaktır. Toplamda 90 gün dinlemelisiniz, her 30 günden sonra bir hafta ara vermeniz yeterlidir. Cihazdaki işitsel terapileri, kullanma kılavuzlarında belirtilen zaman dilimlerinde dinlemeniz yeterlidir.

NASIL FAYDALI OLUR?

 • Bilinçaltında bulunan inanç, algı ve alışkanlıkların değişmesini neden olur.
 • Duygusal ve ruhsal açlığın giderilmesine neden olan kodlamalar vardır.
 • Beslenme ve hareket dengesini zihinde dengelenmesini öğretir.
 • Dış ses ve dış etkenlerden etkilenmeyi önler ve öz güveni güçlendirir.
 • Kilo kaybına, bedensel hareketliliğe ve hareketli yaşam istikametine Odaklar.
 • Motivasyon sağlayarak kilo verme sürecinin devamlılığını sağlar.
 • Subliminal mesajlar; kök inançların değişim dirençleri etkisizleştirir.
 • Telkin mesajları; bilinçaltını tetikleyerek eyleme geçmesine neden olur.
 • Tekrar tekrar dinlemelerle, yıkıcı iç sesin ve düşüncelerin yok olmasına sebep olur.

 

Paylaş

1 YORUM

 1. Tavsiye ediyorum bende halen kullanıyorum İŞİTSEL BİLİNÇ KODLAMA CİHAZI ile 21 gün içinde bilinçaltınız kodlanacak ve ALGILARINIZ AÇILACAK FARKINDALIK…MOTİVASYON ALACAK…HAREKETİNİZ ARTACAK Ş2S

Yorum yaz

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı buraya girin