Bilinçaltımız günlük hayatımızdaki davranış ve alışkanlıklarımızın   % 95 istem dışı otomatik yönetir. Biz ne kadarda davranışlarımızı değiştirmek istesek de, bilinçaltımız eski davranışları tekrar eder durur.

Yaşımız kaç olursa olsun, eğitimimiz ne olursa olsun bilinçaltımız değişmeye açıktır. Fakat değişmesi için ona 90 gün değiştirmek istediklerimizi tekrar tekrar telkin etmek zorundayız.

Bilinç kodlama cihazının özelliği ve işlevi ise; kişinin bilinçaltındaki beslenme, hareket ve bedene olan inanç ve algılar değiştirmek için hazırlanmış bir yazılım içerir.

Bu yazılım Deniz EGECE’nin 15 sene üzerinde çalıştığı on binlerce kilolu ve zayıf insanların nasıl inandıkları ve algıladıkları hakkında yaptığı bilimsel araştırmalar sonucunda ortaya koyduğu bilgilerdir.

Bilinç kodlama cihazının içinde bulunan bu telkinler ömür boyu kilo almayana insanların inanç ve algılarının bilgisidir. Bu bilgileri tekrar tekrar dinleyerek, bilinçaltınızın değişmesini sağlanmaktadır.

Sübliminal Mesajı Neden Kullanıyoruz

Gün boyunca, nefes aldığımızın her zaman farkında mısınız? Ya da düşmemek için attığınız her adımın? veya aşırı yemek yediğinizin? Bilinçaltı senin için düşünüyor.

Subliminal mesajları bilinç altına hitap eder. Bu mesajlar bilinçaltı mesajları olup istenilen herhangi bir davranışı farkında olmadan, istem dışı yapılmasını sağlar.  Subliminal mesaj telkinleri; Sesin altına yerleştirdiğimiz mesajlar bilinç üstü tarafından içeriği algılanmadan, sadece bilinçaltının algılayabileceği frekanslarda içeriklerin verilmesidir.

Frekans, birim zaman içindeki titreşim sayısıdır ve her sesin belirli frekansları vardır. Sağlıklı bir insan kulağının duyabileceği ses frekansı aralığı 20-20.000 Hz arasındadır. Bu aralık, bilinç üstü ile algılanabilecek frekans aralığıdır. Bilinçaltımız ile algıladığımız frekanslar ise Subliminal seslerdir.

 • Her bir müziğin altında “PISVISPISVIS” şeklinde duyulan Subliminal mesajlar vardır.
 • Her bir Müziğin içinde Zayıflamayı sağlayacak farklı konulardaki inanç bilgileri mevcuttur.
 • Kilo vermeye direnç gösteren duyguları etkisizleştirecek Subliminal mesajlar içerir.
 • Tetiklenmeyi ve değişimi gerçekleştirecek Subliminal mesajlar içerir.

NASIL FAYDALI OLUR?

 • Bilinçaltında bulunan inanç, algı ve alışkanlıkların değişmesini neden olur.
 • Duygusal ve ruhsal açlığın giderilmesine neden olan kodlamalar vardır.
 • Beslenme ve hareket dengesini zihinde dengelenmesini öğretir.
 • Dış ses ve dış etkenlerden etkilenmeyi önler ve öz güveni güçlendirir.
 • Kilo kaybına, bedensel hareketliliğe ve hareketli yaşam istikametine Odaklar.
 • Motivasyon sağlayarak kilo verme sürecinin devamlılığını sağlar.
 • Subliminal mesajlar; kök inançların değişim dirençleri etkisizleştirir.
 • Telkin mesajları; bilinçaltının tetikleyerek eyleme geçmesine neden olur.
 • Tekrar tekrar dinlemelerle, yıkıcı iç sesin ve düşüncelerin yok olmasına sebep olur.

9 FARKLI TERAPİ TELKİNİ

 1. Farkındalık; Geçmişe yönelik kilo almamıza neden olan, vermemize engel olan tüm deneyimlerin, inançları ve öğretilerin bize farkındalığını kazandırır.
 2. Odaklanma ve Motivasyon; Güne motivasyonumuz yüksek biçimde başlamamıza sağlar. Ve içinde bulunduğumuz düşünce dağınıklığından kurtararak, doğru ve yanlış düşünceleri ayırt etmemizi, bu sayede çözümü doğru odak istikametinde odaklanmamıza sebep olur.
 3. İmajinasyon; Gelecekte olmak istediğimiz ideal bedeni zihnimizde, modellememizi ve canlandırarak hedeflememizi sağlar. Süreç içinde zihnimizde ideal beden görüntüsünün canlı kalarak güçlenmesini ve bedenimizin zihnimizdeki görüntüye dönüşmesine sebep olur.
 4. Subliminal Kodlama; Normal kulağımızla duyamadığımız ama bilinçaltının duyduğu ses ve içeriktir. İçeriğinde bilgi bedenimizin ihtiyacı kadar beslenmemize sağlar ve hareket etmeye yönelik komut vererek istem dışı harekete yöneltir.
 5. İdeal Beden; ideal beden hedefimize ulaşmak için gerekli motivasyonu ve doğal bedenimiz olan ideal bedenimizi bilinçaltımızda güçlendirmeyi sağlar.
 6. İmajinasyon; eğer kalıcı bir zayıflama sağlamak istiyorsak zihnimizde canlandırdığımız ve istediğimiz beden şeklini imajine etmeli ve ona doğru değişim geçirmeliyiz. Bunu da imajinasyon telkinimizle sağlayabilirsiniz.
 7. Hareket; harekete olan inancımızı arttırmak ve hareket etmeyi kolay hale getirmeyi sağlar. Hareketsizlikle ilgili olumlu düşüncelerimizi kırmamıza yardımcı olur.
 8. Motivasyon; zayıflama süreci yüksek bir motivasyon ve süreklilik gerektirmektedir. Bunu motivasyon telkinimizi dinleyerek farketmeden sağlamış olacaksınız.
 9. Beslenme; beslenme konusunda doğru olduğuna inandığımız yanlış ve yanıltıcı bilgileri bilinçaltımızda sıfırlamak ve yerine doğru bilgileri doldurmak için kullanacağınız telkindir.

KULLANIM ŞEKLİ

Gün içerisinde boş bulduğunuz bir zaman diliminde, bir saat dinlemeniz yeterli olacaktır. Toplamda 90 gün dinlemelisiniz, her 30 günden sonra bir hafta ara vermeniz yeterlidir. Cihazdaki işitsel terapileri, kullanma kılavuzlarında belirtilen zaman dilimlerinde dinlemeniz yeterlidir.

Sipariş için:

İşitsel Bilinç Kodlama Sipariş Formu

Yasal Uyarı

“Bu üründe yer alan içeriklerin, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen ya da tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayınlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır. Ürünün tüm hakları Deniz Egece’ye ait ve saklıdır.”