Ben Memnune Yılmaz Pınar, 43 yaşındayım, ev hanımıyım ve Almanya’da yaşıyorum. Bilinç Kodlama Cihazı ve “Zayıflamada Son Söz” kitabıyla hayatımda neler değiştiğini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bedensel değişimim;  Pantolon eskiden : 46 beden şimdi : 38 beden, Gömlek eskiden 44 beden  şimdi: 36 beden giyiniyorum…

 

Bir gün bir arkadaşım beni facebook tan sevgi ve Şükran grubu diye bir gruba katılmam için istek göndermiş. Bende onu kırmamak için kabul ettim. Sonra bildirimler geldikçe okumaya başladım. Deniz Egece ismini ilk defa orda gördüm. Sonra sözlerin altındaki yorumları okumaya başladım. Bir kişiye bende yorum attım.  Bana elle tutulur gözle görülür bir şey anlatın ya da gösterin diye. Bunun üstüne Nuruye Hanım bana Mesenger dan yazmıştı. 5 sene önce hayatın zorluklarına dirençsiz kalıp depresyona girdiğimden Labirent gibi dönüp duruyordum.

Psikiyatriden randevu almak çok zor. Psikoloğa gittim ilaç verdi. Benim üç çocuğum var benden sevgi, ilgi, aş ekmek bekleyen dedim. Ben çok halsizim güçsüzüm elim kolum kalkmıyor dedim. Verdiği ilacın iki hafta yine halsizlik yapacağını söyledi sonrasında dinç olacakmışım. 3 hafta kullandım olmadı.  Devamlı uyku halindeyim ve esnemekten çenelerime kramp giriyordu. Bıraktım hapı.  Başka bir doktora gittim durum aynı. Türkiye’de gittim yine aynı.  İlaçlar beni hep uyutuyordu. Bende ilaçları bırakıp işime odaklandım. Bayağı kendimi iyi hissediyordum ama evde olduğum günler durum yine aynıydı.

 

Nuriye Hanımla ilk yazıştığımızda benim halim gücüm yok kendime özel kalorisiz yemek pişirmeye. Hazır çocuklarıma dahi pişirmeye meclis yok dedim. Dedi ki diyet yapmıyorsun. Açıktığın da istediğini yiyebilirsin. Bedenin ihtiyacı olduğu kadar, doyacak kadar ye. Ara ara yaptım.  Sonra boşverdim. Sanki Nuruye Hanim yanımda beni görüyor gibi mesaj atıyor bana benim motive düşüklüğü yaşadığım durumlarda. Tekrar ayağa kaldırıyor beni. Şubat ayında Türkiye’ye gittiğimde zayıflamada son söz kitabı aldım.  Eve getirdim ama 2-3 hafta masada bekledi.

Bu ara sıra uygulamalarımla 2 beden kadar vücudumda yumuşama oluşmuştu. Artık 42 beden giyiniyordum. 3 sene kadar önce aldığım 42 beden pantolonlarımı giymek beni çok mutlu etti. ( Bu arada eklemek isterim . Türkiye’ye gidince delirmiş gibi alışveriş yapan Memnune’den eser kalmamıştı. Sadece bol bol ,bide üstüne üstelik normal bedenimden daha büyük eşofman lar aldım sadece! )

Mart ayında kitabı okumaya başladım. Nuriye Hanim kodlama dan bahsetti onu da alıp dinlemeye başladım. Çok çok faydasını görüyorum. Geceleri özellikle imajinasyon ve subliminal kodlamayı dinliyorum. Depresyonu da günden güne düzelme farkına vardım.  Hayat doluyum artık . Mide yanması ve mide asiti göz kapaklarıma varıncaya dek ağrı yapıyordu yüzümde. Onda da yok denebilecek kadar azaldı.  Onun içinde ilaç kullanmıyorum artık.  Evindeki 15 merdiveni çıkarken Astımdan dolayı nefes nefese kalıyordum, sanki boğazıma bir şey tıkanıyordu. İki gün önce o merdivenleri 7 kez inip çıktım egzersiz amaçlı ideal bedenim için. Nefesimde kesinlikle bir tıkanma olmadı.

 

Bunları sizlerde harekete geçmeniz için uzun ve ayrıntılı yazdım.  Ha bu arada ben eskiden beri egzersiz yapardım sağlığım için. Ve bunu şimdi istem dışı daha düzenli ve daha çok severek hem sağlığım hem ideal bedenim için yapıyorum.

Vücudumun herhangi bir yerinde ağrı olduğunda ecza dolabıma değil de,  bilinç kodlama cihazıma  saldırıyorum. Youtube den ağrıyan bölgemde yönelik Türkçe Almanca farketmez egzersiz videoları izleyip onları uyguluyorum.

İşim sağlık üzerine. Kimyasal ilaçlar yerine doğal ürünlerle tedavi zaten. Zayıflama için bir ürününüz var mı diyen müşterilerine “Kelin ilacı olsa başına sürer ” diyerek kendimle de bir manada gırgır geçiyordum. Son üç aydır bendeki farkı gören müşterilerime kitabı ve bilinç kodlama cihazını öneriyorum. Pek inandırıcı gelmiyor onlara. Ama bugün sanırım toplantı saatinin büyük bir dilimi “ZAYIFLAMADA SON SÖZ “ ve DENİZ EGECE olacaktır.

Hayat güzel , yaşamaya değer , en iyi dost aynalar.

”  Eski dost düşman olmaz ” diyerek öncelikle Deniz Egece Beye, Nuriye ve Zehra Hanıma, sonrada gruptaki bütün güzel bayanlara 2 Şükran 1 Sevgi gönderiyorum. ❤🌹

Memnune Yılmaz Pinar / Almanya’dan

Memnune Yılmaz Pınar hanımın mesajı hiçbir değişiklik yapılmadan olduğu gibi yayınlıyoruz.

Ücretsiz Bilgi Alın