Beyni Dikkate Alan “ İlk ve Tek ” Zayıflama Metodu


Yol göstermenin ötesinde bilinçaltımıza yerleşmiş yanlış kalıplardan kurtulmak mümkün. Beyin hayatın kendisidir. Yaşamın donanımıdır ve beynimizi dinlememiz gerektiğini söyleyen ilk ve tek zayıflama programıyız. İnsanoğlu yüzyıllar boyunca kilo vermek için diyetler, ilaçlar, ameliyatlar, ağır sporlar, akupunktur, çaylar vs. gibi binlerce yöntem denemiştir. Kilo vermek için senelerce bir çok metodu denedik ve bir çok insanı dinledik.

Artık “beynimizi ve kendimizi dinlemenin zamanı gelmedi mi?”
Zayıflamaya yardımcı olduğu söylenen hiç bir metot bilinçaltındaki yanlış öğrenilmiş bilgiyi değiştirmez. Bilinçaltındaki değişim ancak ve ancak eğitimle sağlanabilir.

Aradığımız Anahtar “Zihnimizdir”


Üzerinden fazla ağırlıklarını atmasını istediğimiz bedenimizdir ve kilolarımızın kaynağı bilinçaltındadır. Bu sorunu tamamen ortadan kaldıracak olan da zihnimizdir. Bedenimize, beynimiz hükmeder. Beynimiz sadece 1,4 kg. ağırlığında bir et parçası değildir. Sahip olduğumuz mucize bir silahtır. Eğitimlerimizde şimdiye kadar hiç dinlemediğimiz bu silahımızı kullanmayı öğreneceğiz.

Kilo verirken yolumuza beynimiz ile çıkıp, beynimiz ile engelleri aşıp, beynimiz ile zafere ulaştıktan sonra yine beynimiz ile mutlu sona ulaşacağız. Buda zihnimizin doğru, istikrarlı ve inanarak yönlendirilmesi ile mümkün. Eğitmenlerimiz tarafından bu konular ayrıntılı bir şekilde ele alınmakta, düşünce molası teknikleri öğretilmekte ve yol gösterilmektedir.

Neden Bilinçaltı Değişmelidir?


Bilinçaltına gelen her bilgi her düşünce bir tohumdur ve tutarlı olmak adına doğru ya da yanlış ayırmadan bu tohumu yaşatmak için benzer düşünce ve bilgilerden beslenir. Bilinçaltının iyi/kötü/doğru/yanlış gibi kavramları yoktur. Oluşan soru işaretlerini gidermek için de kendi inandığı düşünce ve bilgileri destekleyecek kanıt arar.

Örnek vermek gerekirse tabakta bıraktığımız yemeğin arkamızdan ağlayacağı ve öbür dünya da bizi cezalandıracağı çocukluğumuzda bilinçaltımıza yerleşmiştir. Geçen yıllarda yetişkin bir birey olduğumuzda bile karnımız doymuş olmasına rağmen tabağımızdakileri bitirmek için uğraşırız. Bize göre Yemeğin artması büyük bir israftır. O yemeğin artıklarının diğer canlılarında besin zincirinde olduğunu, bir kırıntının bile ziyan olmadığını kuşların, böceklerin, sokak hayvanlarının, balıkların o artıklara ihtiyacı olduğunu, hayatta kalmak için tüm canlıların besine ihtiyacı olduğunu bilinçaltı kabul etmez.

Bir belgeselde karnı doyduktan sonra artanları diğer yırtıcılara leş yiyicilere bırakan bir aslanı kendisinin yarısını yedikten sonra diğer yarısını bıraktığı için antilobun arkasından üzülmesinin ne kadar saçma olduğunu bilinçaltımız kabul etmez. Görmezlikten gelir.

ZAYIFLAMAK BİR SÜREÇ, İDEAL KİLOYA ULAŞMAK HEDEFTİR


Zayıflamak bir süreçtir. Gerekirse acı çekerek bedende ki yağların eritilmesi hedeftir. Belirli bir zaman dilimine sığdırılarak doğru ya da yanlış olduğu sorgulanmadan kendimize koyduğumuz hedefe ulaşmak için “her yol mubahtır” mottosu ile ilerleyen bir süreç.
Kalıcı olarak ideal kiloya ulaşmak ve bunu bir yaşam biçimine çevirmek bir hedeftir. Hedefe ulaşmak için yanımızda bir rehber, elimizde bir kılavuz. Önümüzde bir yol haritası olmak zorunda.
Derdimiz sadece zayıflamaksa yüzyıllardır kullanılan birçok metot var. Yağ yakmak, yağ aldırmak, mide küçültmek, mideye kelepçe taktırmak, gibi her gün sadece haşlanmış lahana ya da havuç kemirerek bu yağlar geçici bir süreliğine yok olacaktır. Fakat bu metotların bir sürekliliği yok. Ömrünüzün sonuna kadar koşamaz, her sene mide ameliyatı geçiremez ya da yıllarca sadece havuç kemiremezsiniz.
Hepsinin ortak süreci yağ yakmak, incelmek.
Asıl amaç kalıcı bir kiloya sahip olmaksa zihin ve beden uyum içinde olmalı. Bilinçaltını bizim için en uygun olan bu düşünceye ikna etmeliyiz. Bilinçaltımız bunu kabul ederse, bir yaşam biçimi olarak onaylarsa hedefimize ulaşmış oluyoruz.

Online Kalıcı Zayıflama Programı Nedir?


Haftanın bir gününde, birer saatlik seanslar halinde toplamda 12 hafta süren temel eğitimle başlanan, kişiye özel görüntülü arama ile uygulanan  “Nöro Zayıflama” metodudur.

Nörobilim ve Nöro Zayıflama Nedir?


Nörobilim; bilinç ve sinir siteminin davranış ve öğrenme ile ilişkisini inceleyen bilim dalıdır.
Nöro Zayıflamak; kişinin bilincinde ki bilginin değişimi ile beden ve ruh sağlığının düzenlenmesi sonucunda yeni bir yaşam kalitesinin bilinçaltına kabul ettirilmesidir.

“Beyin, zihin, alt/üst bilinç” ile yola çıkarak kilo almak, beslenmek, ideal bir kiloya kalıcı bir şekilde kavuşmak için gereken bilgileri yol haritası olarak sunan bir metottur.

Online Kalıcı Zayıflama Programının Avantajları Nelerdir?


“Kişiye Özel” Zayıflama Nedir?

Kilo almak ya da vermek izafidir. Kilo almak ya da verememek her bireyin kendisine özel sebeplerin sonucudur. Kişinin kendi alışkanlıkları, yaşam tarzı, mesleği, yaşı, ağız tadı vs. kişiden kişiye farklılık gösterdiği için kişiye özel ve kişiye uygun hazırlanan bir program süreci kabul gören en sağlıklı yöntemdir.

Uzmanlarımız ile yapılacak olan seans sürecinde bireyin yaşam kalitesi, geçmiş ile bağları, duygusal modu, çekirdek inançları ve inandıkları, özel sorunları, korkuları, bahaneleri, motivasyon eksikliği, odaklanma sorunu, kendisine olan inancı kaybetmesi vs. gibi kişiye özel sorunları da kapsayan sadece fiziksel olarak değil zihinsel olarak da yaklaşan, sorunları görmezlikten gelmek yerine kapsamlı bir biçimde kişiye özel sunulan bir metottur.

Online Kalıcı Zayıflama Programında Diyet, Spor ve Yasaklar Yok


Online zayıflama programımızda diyet, spor, yasaklar, ilaçlar, sıvılar, kimyasal katkı, ameliyat, beslenme değişikliği gibi dogmatik yöntemler yok. Yıllardır sığınılmaya çalışılan bu yöntemler sadece sizin biraz yağ yakmanızı sağlar fakat bıraktığınız anda misli ile geri alacağınızı biliyoruz. Bu yaklaşımların geçici çözümler olduğunu biliyoruz ve önermiyoruz.

Kişiye Özel Eğitimler Nelerdir?


Kişinin mesleği, yaşam şartları, zamanlamasına göre zayıflama sürecinin planlaması.

Kişinin inandığı ya da inanmadığı bilgi ve birikimlere göre bir yol haritası çıkarılması.

Kişinin kilosu, yaşı, yaşadığı coğrafyanın beslenme alışkanlıkları, kimlikleri, psikolojik ve fiziksel konumlarına göre program uygulanır.

Kişiye özel zihinsel teknik ve metot egzersizleri “DÜŞÜNCE MOLASI” öğretilir.

EĞİTİM PAKETLERİMİZ 


3-4-5-6 Aylık Seanslar


Uzun vadeli kilo kontrolü genellikle belirli bir kalori ve egzersiz rejimine bağlı kalmaktan daha fazlasını gerektirir. Günü kurtarmak adına sadece yağ yakmanın kalıcı bir çözüm olmadığını, aç kalmak, yasaklar ile yaşamak ya da sadece egzersiz yapmaktan ibaret olmadığını biz biliyoruz.
Anlık ve geçici çözümler ile verdiğiniz birkaç kilonun size misli ile geri döneceğini de siz biliyorsunuz!
Asıl amaç kalıcı bir kiloya sahip olmaksa zihin ve beden uyum içinde olmalı. Bilinçaltını bizim için en uygun olan bu düşünceye ikna etmeliyiz. Bilinçaltımız bunu kabul ederse, bir yaşam biçimi olarak onaylarsa hedefimize ulaşmış oluyoruz.
Uzmanlarımızın size sunduğu bir aylık başlangıç ve iki ay değişim olmak üzere temel eğitim. Sadece fiziksel bir sorun olarak değil, psikolojik, zihinsel ve bilinçaltını da kapsamaktadır.
Eğitim boyunca kendimize soracağımız soru;
“Neden kiloluyuz?” Değil “kilo sorunumuzun nedenleri?” olacaktır. Çözüm hedefi sadece göbeğiniz değil, iç dünyanız, bilinçaltınız, zihninizi de kapsayacak bir süreç olacaktır.
Uzmanlarımız ile yapılacak olan seans sürecinde bireyin yaşam kalitesi, geçmiş ile bağları, duygusal modu, çekirdek inançları ve inandıkları, özel sorunları, korkuları, bahaneleri, motivasyon eksikliği, odaklanma sorunu, kendisine olan inancı kaybetmesi vs. gibi kişiye özel sorunları da kapsayan sadece fiziksel olarak değil zihinsel olarak da yaklaşan, sorunları görmezlikten gelmek yerine kapsamlı bir biçimde kişiye özel sunan bir metottur.

HEDEFİMİZ KİLO VERMEK DEĞİL. FİZİKSEL VE RUHSAL BİR BÜTÜN OLARAK SAĞLIKLI BİREYDİR!

Üç aylık temel ve değişim süreci içerisinde sizin bile farkında olmadığınız, görmezlikten geldiğiniz, yüzleşmekten korktuğunuz sorunlarınız ortaya çıkacaktır.
Kilo problemimizin tek nedeni kesinlikle çok yemek yememiz değildir.
Yetersiz uyku, hareketsiz faaliyetler ve çok fazla işlenmiş veya şekerli yiyecekler, aşırı stres, geçmişte takılıp kaldığımız bir kırılma anı, unutamadığımız bir tramva gibi. Bu sebepler çoğaltılabilir.
Kalıcı olarak ideal kiloya ulaşmak ve bunu bir yaşam biçimine çevirmek bir hedeftir. Hedefe ulaşmak için yanımızda bir rehber, elimizde bir kılavuz. Önümüzde bir yol haritası olmak zorunda.

Üç aylık temel eğitim sonrasında ortaya çıkan sorunlara kalıcı çözüm üretmek için danışmanınız, sizi konusunda uzman psikolog ya da diyetisyene yönlendirebilir. 1,5 ya da 2 aylık ek bir süre ile eğitim devam edebilir.

EĞİTİM PAKETLERİNDE NELER VAR? 


Uzman Eğitmen


Kendi alanlarında uzman olan eğitmenlerimizin arasında nörobilim uzmanlarının yanısıra, tıp doktorları, sosyologlar, psikologlar, egzersiz hocaları ve diyetisyenler bulunmaktadır. Online kalıcı zayıflama eğitimi veren bütün eğitmenlerimiz Deniz Egece’nin zayıflama ve nörobilim alanındaki tecrübelerini öğrenmek adına Deniz Egece’den eğitim almış, vaka, tanı ve seans süreçlerinde  bizzat bulunmuşlardır. Her hafta yüzyüze ve online süren eğitimler güncellenmekte ve devam etmektedir.

İdeal Beden Eğitim Kitapçığı


Deniz Egece metodu, çapalama teknikleri, farkındalık, bedenle konuşma, imajinasyon, inanç değiştirme, amaç belirleme gibi örnek telkinlerin içerik kitapçığı.

İşitsel Kodlama


  1. Farkındalık – 17 dk
  2. İdeal Beden – 19 dk
  3. Hareket – 17 dk
  4. Beslenme – 33 dk
  5. Motivasyon – 30 dk
  6. Odaklanma – 28 dk
  7. İmajinasyon – 23 dk
  8. Subliminal Mesajlar – 41 dk
  9. Otohipnoz Telkini – 58 dk

Telkinler bilinçaltı değişimine uygun hazırlanmış olup, kilo hakkında inanılan ve inanılmayan bilgilerin değişmesine sebep olur. Deniz Egece’nin 20 senelik tecrübe ve uzmanlığın birleşimiyle özel “süper learnin tekniği” kullanarak hazırlanmış olan telkinlerin beyni alfa ve theta frekansına indirgeyen orijinal müziklerle yapılmıştır. Toplamda 4 farklı kategoride hazırlanmış, toplamı 200 dakika olan “ farkındalık, imajınasyon, odaklanma ve subliminal mesajlar” içeren işitsel kodlamadır.

Kişiye Özel Görsel Kodlama


Hedef olarak seçilen, örnek ideal beden görüntüsünün üzerine kişinin özel profil (baş) resmi birleştirilerek montajlanır. Montajlanmış bu görüntü, kalıcı zayıflamaya etki ve destek olacak olan “ görsel kodlama ” yazılımının içine karıştırılarak “ kişiye özel görsel kodlama hazırlanır.

İlgi Panosu


Bu ürün ile birlikte zayıflama sürecinizin başlangıcında ve devamında size gerekecek olan tüm anahtarları portatif bir panoda size sunuyoruz ve eğitim hocalarımız ile birlikte bu anahtarları nasıl doğru şekilde kullanacağınızı öğretiyoruz. Bu pano sayesinde bütün hedefleriniz, amaçlarınız ve programınız her an gözünüzün önünde olacak ve hocalarımızın eğitimleriyle zayıflamanız için gerekli olan odaklanmayı, düşünmeyi ve inanmayı öğreneceksiniz. Bu eğitimin sonunda bütün zayıflama sürecinizi yönetmeye hazır olacaksınız.

100 Günlük Program


Eğitime başlarken kişinin şartlarına özel 100 günlük zihinsel ve fiziksel program veriyoruz.

3 Adet Kitap


2019’un en iyi yazar ödülü, 7 yabancı dile çevrilmiş, en çok satan kitaplar listesine girmiş olan “Zayıflamada Son Söz” kitabı + “Zayıflamada Değişim Süreci” + “Zayıflamada Beslenme” kitaplarıdır. 3 kitapta yaşam boyu ideal bedeni anlatır ama her biri farklı fayda ve kazanıma neden olacak bilgiler içerir,  üçünün toplamı 1.058 sayfadır.

Online Bilgi Formu