Özel Eğitim Seans Nedir?

Bedeninizde ve yaşamınızda istemediğiniz sonuçlar uzun zamandır değişmiyorsa, bu sonuçlardan kurtulmak ve yeni beklentilerinizin sonuçlarına yaşamınızda ve bedeninizde sahip olmak istiyorsanız, o zaman siz mutlaka Deniz Egece ile özel eğitim almalısınız.

Seanslarımızda hiçbir, “hap, toz, ilaç, gıda takviyesi, beslenme tavsiyeleri, tms, hipnoz, akupunktur, ameliyat vb… ” gibi ağızdan alınan ya da bedene dışarıdan uygulanan madde uygulaması ve tavsiye yoktur.

Eğitimler sadece yetişkinlere verilir, interaktif, bilinç açık ve uyanık olarak görüşmeler yapılır. Öncelikle kişinin yaşadığı sorunun alanı belirlenir ve zihnindeki bilgilerine farkındalık tanısı konur, sonrasında istenilmeyen sonuca etki eden bilgiler etkisizleştirilir ve istenilen sonuca neden olacak bilgilerin nasıl kodlanacağı öğretilir. Kişiler özel yaşamlarında değişimin sürdürebilirliği için “ev ödevi” yani zihinsel egzersiz programı verilir.

Özel Eğitim Seanslar Nasıl Uygulanır?

Özel eğitim seansları karşılıklı zaman mutabakatı oluştuktan sonra, yüz yüze belirlenen ofislerimizde ya da mobil veya masaüstü cihazlardan “ Zoom, Skype, WhatsApp” vb araçlarla görüntülü olarak yapılır.

Hangi Şartlarda Özel Seanslar Kabul Edilir?

  • Kişilerin değişmeye istekli ve yetişkin yaşta olması gerekir.
  • Kişi bir başkasının isteğiyle değil, kedi rızasıyla başvurması gerekir.
  • Öğretilen zihinsel egzersiz tekniklerini özel yaşamında uygulamayı kabul etmesi gerekir.
  • Hastalık hakkındaki eğitimlerde, öncelikle bir tıp doktoruna başvurulmuş ve tedavi denenmiş fakat bir türlü sonuç alınamıyor olması şartı vardır.
  • Kişinin Deniz Egece hakkında bilgi sahibi olması önemlidir.
  • Seansların, kabul ya da ret edilme hakkı, Deniz Egece’nin şahsına aittir.

Ne tür Özel Eğitim Seansları Alabilirim?

Psikosomatik hastalıklar, kişiye özel eğitim seansları

Doktor ve ilaç tedavileri sonuçsuz kalmış, kronik olup çözüme ulaşamamış ve zihin etkisi ile bedende ortaya çıkan hastalıkların eğitimle tedavisini; İlk görüşme sonrasında Deniz Egece tarafından onaylanırsa kabul edilir.

Kişisel gelişim hakkında, kişiye özel eğitim seansları

Kişilerin profesyonel mesleklerindeki davranış yeteneklerinin geliştirme, yetişkinlere yönelik kimlik ve beden uyumu, ebeveynlere yönelik kendi çocuklarının bilinçaltına doğru kodlama, kişinin kendi zihnini yönetme eğitimleri, düşünce molası eğitimleri, kaosa dönüşmüş beynin organize beyne dönüşme eğitimleri için özel seanslar.

Kurum ve kişilere yönelik, özel eğitim seansları

Hizmet veren ve ya üretim yapan ulusal ve uluslararası kurumlar, spor kulüpleri ve takımlar, vakıflar, dernekler için toplu ya da yöneticilerine veya başkanlarına yönelik özel eğitim seansları ( politik, dini ve ideolojik kurum ve kişilere eğitim kabul edilmemektedir ).

Profesyonel mesleklere, kişiye özel eğitim seansları

Tıp doktoru, psikolog, bilim adamı, sanatçı, yönetmen, oyuncu, futbolcu, yazar gibi mesleklerinde daha büyük başarılar ve kariyer amaçlayan kişilere özel eğitim seansları.

Zayıflamak ya da kilo almak hakkında, özel eğitim seansları

Zayıflamak, kalıcı zayıflamak ya da kilo almak gibi konularda, Deniz Egece’nin videoları, seminerleri, röportajları, kitapları, yayınları, kamplar, cihazları, eğitmenleri tarafından verilen uzaktan online eğitimleri ile destek alabilirsiniz, sadece kilo hakkında Deniz Egece ile özel eğitim seansları verilmemektedir.

Özel Seminerler

  1. Belediyelerin organizasyonları ve halka açık seminerlerine ücretsiz hizmet veriyoruz.
  2. Üniversitelerin organizasyonları ve öğrenci seminerlerine ücretsiz hizmet veriyoruz.

Deniz Egece Kimdir?

Deniz Egece tıp doktoru, psikolog, psikiyatri, nörolog, sosyolog, felsefeci veya din adamı değildir ve Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Deniz Egece, son yirmi senedir dünyanın farklı birçok ülkelerinde “bilinç ve bilgi ” alanında özel eğitimler alarak kendini geliştirmiştir. Birçok tıp doktorları, dünyaca ünlü kişisel gelişim hocaları ve eğitim kurumlarında eğitimler almıştır. Son on senedir kendi kurumundaki danışanlarıyla bire bir çalışarak büyük bir deneyime sahip olmuştur.

Tüm bu eğitim ve çalışmaların sonucunda “Deniz Egece Enstitü ve Akademileri” ni kurmuştur. Aldığı eğitimlerle kendi bilgi ve deneyimlerini birleştirerek, “eğitimle tedavi ve değişim” yaklaşımlarını geliştirerek, özel ve orijinal hizmet programları, çeşitli basılı, görsel ve işitsel ürünler geliştirmiştir.

Deniz Egece kurumlarında “ tıp doktoru, nörobilim uzmanı, psikolog, sosyolog, spor eğitmeni ” olarak çalışan uzmanlarına “eğitimle tedavi ve değişim“ yaklaşımlarını öğretir. Uzmanlıklarına “bilgi ve bilinç” eğitimlerini dâhil eden kadrosuyla birlikte ürün ve hizmetler geliştirmektedirler.

Deniz Egece ile Özel Seans Bilgi Formu