Uyurken Zayıfla

Her zaman sorulan soru; “Uyurken zayıflamak gerçekten mümkün mü? Yoksa bir şehir efsanesi mi?” Cevabı bilimde saklı “Evet uyurken kilo kaybetmek mümkün!” Uyuyarak kilo vermek bir sihir değil! Birçok mantıklı açıklaması var.

Uyuduğumuzda vücudumuzun birçok organı tam kapasite çalışmaya devam ediyor. Enerji harcıyor. Kan pompalıyor, yıpranmış hücreler yenileniyor.

Enerji gerektiren tüm aktiviteler tam gaz devam ediyor. Aldığımız besinleri yağ olarak depolarız. Besin alımı durduğunda ihtiyacımız olan enerjiyi biriken yağlardan karşılarız. Kısaca uyurken depoladığımız yağları kullanırız. Yağ yakarız.

Özel olarak kullanıma sunulmuş, insan kulağının duyamadığı “THETA FREKANSI” siz uyurken kilo almanıza neden olan etkenleri pasif hale getirerek bilinçaltınıza net mesajlar iletir.

Bilinçüstü devreden çıkarıldığında bilinçaltı verilen her komutu alır ve kabullenir. Bu yeni ve doğru bilgiler ile bilinçaltı yeniden kodlanır.

Bilinçaltı söylenen her şeyi alır ve kabullenir. Burada önemli olan bilinçüstünü devre dışı bırakarak bilinçaltına ulaşabilmektir. Bu yeni, doğru ve sağlıklı bilgilerle, yani yeniden kodlamalarla gerçekleşir.

Uyurken Zayıflama, bilinçaltındaki beden, beslenme ve harekete olan inanç ve algıların değişimini sağlar.

Yaşımız, sosyal statümüz, eğitimimiz ne olursa olsun bilinçaltımız değişime her zaman açıktır. Doksan gün devam eden telkinler ile bilinçaltımız yeni alışkanlıklarımızı kabul edecektir.

Uyumadan önce, bir saat dinlemeniz yeterli olacaktır. Gece yatmadan dinleyemezseniz, gün içinde de fiziksel gevşemiş halde dinleyebilirsiniz. Toplamda 90 gün dinlemelisiniz, her 30 gün sonrasında bir hafta ara vermeniz yeterlidir.

Sublimal mesajlar, zihnimizin değişime karşı duruşunu kıracak ve yeniliği kabul edecektir. Sadece bedensel olarak değil ruhsal ve duygusal olarak da bilinçaltı yeniliği kabul edecektir.

  • Bilinçaltında bulunan inanç, algı ve alışkanlıkların değişmesini sağlar.
  • Duygusal ve ruhsal açlığın giderilmesine yarayan kodlamalar vardır.
  • Beslenme ve hareketin zihinde dengelenmesini öğretir.
  • Dış ses ve dış etkenlerden etkilenmeyi önler ve özgüveni güçlendirir.
  • Kilo kaybına, bedensel hareketliliğe ve hareketli yaşam istikametine odaklar.
  • Motivasyon sağlayarak kilo verme sürecinin devamlılığını sağlar.
  • Subliminal mesajlar; kök inançların değişim dirençleri etkisizleştirir.
  • Telkin mesajları; bilinçaltını tetikleyerek eyleme geçmesini sağlar.
  • Tekrar tekrar dinlemelerle, yıkıcı iç sesin ve düşüncelerin yok olmasına olanak tanır.