Her zaman sorulan soru;
“Uyurken zayıflamak gerçekten mümkün mü? Yoksa bir şehir efsanesi mi?”
Cevabı bilimde saklı “Evet uyurken kilo kaybetmek mümkün!”
Uyuyarak kilo vermek bir sihir değil! Birçok Mantıklı açıklaması var.

Uyuduğumuzda vücudumuzun birçok organı tam kapasite çalışmaya devam ediyor. Enerji harcıyor.

Kan pompalıyor, yıpranmış hücreler yenileniyor. Enerji gerektiren tüm aktiviteler tam gaz devam ediyor. Aldığımız besinleri yağ olarak depolarız. Besin alımı durduğunda ihtiyacımız olan enerjiyi biriken yağlardan karşılarız. Kısaca uyurken depoladığımız yağları kullanırız. Yağ yakarız.

Uyurken bilinç ustu tamamen kapalıdır. Bilinçaltı işlevlerine devam eder. Çevredeki tüm bilgiyi işler, depolar. Bilinç üstü kapalıyken, bilinçaltını kodlamak daha kolaydır.

Özel olarak kullanıma sunulmuş, insan kulağının duyamadığı “THETA FREKANSI” siz uyurken kilo almanıza neden olan etkenleri pasif hale getirerek bilinçaltınıza net mesajlar iletir. Bilinç üstü devreden çıkarıldığında bilinçaltı verilen her komutu alır ve kabullenir. Bu yeni ve doğru bilgiler ile bilinçaltı yeniden kodlanır.

Bilinçaltı söylenen her şeyi alır ve kabullenir. Burada önemli olan bilinç üstünü devre dışı bırakarak bilinçaltına ulaşabilmektir. Bu yeni, doğru ve sağlıklı bilgilerle, yani yeniden kodlamalarla gerçekleşir.

Uyurken Zayıflama, bilinçaltındaki beden, beslenme ve harekete olan inanç ve algıların değişimini sağlar.

Yaşımız, sosyal statümüz, eğitimimiz ne olursa olsun bilinçaltımız değişime her zaman açıktır. Doksan gün devam eden telkinler ile bilinçaltımız yeni alışkanlıklarımızı kabul edecektir.

Uyumadan önce, bir saat dinlemeniz yeterli olacaktır. Gece yatmadan dinleyemezseniz, gün içinde de fiziksel gevşemiş halde dinleyebilirsiniz. Toplamda 90 gün dinlemelisiniz, her 30 günde sonrasında bir hafta ara vermeniz yeterlidir.

Süblimal mesajlar, zihnimizin değişime karşı duruşunu kıracak ve yeniliği kabul edecektir. Sadece bedensel olarak değil ruhsal ve duygusal olarak da bilinçaltı yeniliği kabul edecektir.

  • Bilinçaltında bulunan inanç, algı ve alışkanlıkların değişmesini neden olur.
  • Duygusal ve ruhsal açlığın giderilmesine neden olan kodlamalar vardır.
  • Beslenme ve hareket dengesini zihinde dengelenmesini öğretir.
  • Dış ses ve dış etkenlerden etkilenmeyi önler ve özgüveni güçlendirir.
  • Kilo kaybına, bedensel hareketliliğe ve hareketli yaşam istikametine Odaklar.
  • Motivasyon sağlayarak kilo verme sürecinin devamlılığını sağlar.
  • Subliminal mesajlar; kök inançların değişim dirençleri etkisizleştirir.
  • Telkin mesajları; bilinçaltının tetiklenerek eyleme geçmesine neden olur.
  • Tekrar tekrar dinlemelerle, yıkıcı iç sesin ve düşüncelerin yok olmasına sebep olur.

Sipariş için:

Uyurken Zayıfla Sipariş Formu

Yasal Uyarı

“Bu üründe yer alan içeriklerin, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen ya da tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayınlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır. Ürünün tüm hakları Deniz Egece’ye ait ve saklıdır.”