Her zaman sorulan soru;

“Uyurken zayıflamak gerçekten mümkün mü? Yoksa bir şehir efsanesi mi?”  

Cevabı bilimde saklı “Evet uyurken kilo kaybetmek mümkün!” Uyuyarak kilo vermek bir sihir değil! Birçok Mantıklı açıklaması var. 

Uyurken zayıfla ürünü, bilinçaltınızda kilo alımına neden olan inançlarınızın etkisizleşmesine neden olur. Uyuduğumuzda vücudumuzun birçok organı tam kapasite çalışmaya devam ediyor. Enerji harcıyor.

Özel olarak hazırlanmış ses dinletisi insan kulağının duyamadığı ‘’Theta frekansı’’nda oluşturulmuş içerikler barındırır. Bu içerikler sayesinde bilinç üstünün farkındalığı devre dışı kalarak, bilinçaltının net ve kalıcı mesajlar iletilir.

Uyuduğumuzda bilinç üstü devreden çıkar. Bilinçaltı ise her zaman uyanıktır ve işlevine devam eder. Çevredeki tüm bilgiyi alır, kaydeder ve işler. Bilinç üstünü devreden çıkararak bilinçaltıyla konuşmak ve onu telkinler vererek yeniden kodlamak mümkündür.

Bilinçaltı söylenen her şeyi alır ve kabullenir. Burada önemli olan bilinç üstünü devre dışı bırakarak bilinçaltına ulaşabilmektir. Bu yeni, doğru ve sağlıklı bilgilerle, yani yeniden kodlamalarla gerçekleşir. Uyurken Zayıflama, bilinçaltındaki beden, beslenme ve harekete olan inanç ve algıların değişimini sağlar.

Bilinçaltımız günlük hayatımızdaki davranış ve alışkanlıklarımızın % 95 istem dışı otomatik yönetir. Biz ne kadarda davranışlarımızı değiştirmek istesek de, bilinçaltımız eski davranışları tekrar eder durur. Yaşımız kaç olursa olsun, eğitimimiz ne olursa olsun bilinçaltımız değişmeye açıktır. Fakat değişmesi için ona 90 gün değiştirmek istediklerimizi tekrar tekrar telkin etmek zorundayız.

Bilinç üstü devredeyken günlük hayatta çevresinde olanlara ve söylenenlere inandığı için spor ya da diyet yapması gerektiğini düşünür. Bu düşünce sık sık tekra edilirse bilinçaltına aynı şekilde yerleşir. Bu durumda kişi ancak spor ya da diyet yaparak kilo vereceğine inanir. Bilinç üstü uyanıkken bilinçaltına inmek zordur. Bu da onu ikna etmek için daha büyük bir enerji harcamak ve daha az sonuç almak anlamına gelir.

Uyuduğumuzda bilinç üstü aktif olmadığı için bilinçaltını yeni doğrulara ikna etmemiz daha kolay olur; böylece daha az enerji harcar daha fazla sonuç elde ederiz. Kişi gevşemiş ve yarı uyanık haldedir; bilinç üstü etkisini yitirmiştir ve yeni bilgileri almaya açıktır. Bu sayede yıllar içinde alınan kiloları aylar içinde verebilirsiniz. 

Uyurken Zayıflama ürünü özelliği ve işlevi ise; kişinin bilinçaltındaki beslenme, hareket ve bedene olan inanç ve algılar değiştirmek için hazırlanmış bir yazılım içerir.

Uyumadan önce, bir saat dinlemeniz yeterli olacaktır. Gece yatmadan dinleyemezseniz, gün içinde de fiziksel gevşemiş halde dinleyebilirsiniz. Toplamda 90 gün dinlemelisiniz, her 30 günde sonrasında bir hafta ara vermeniz yeterlidir.

NASIL FAYDALI OLUR?

  • Bilinçaltında bulunan inanç, algı ve alışkanlıkların değişmesini neden olur.
  • Duygusal ve ruhsal açlığın giderilmesine neden olan kodlamalar vardır.
  • Beslenme ve hareket dengesini zihinde dengelenmesini öğretir.
  • Dış ses ve dış etkenlerden etkilenmeyi önler ve özgüveni güçlendirir.
  • Kilo kaybına, bedensel hareketliliğe ve hareketli yaşam istikametine Odaklar.
  • Motivasyon sağlayarak kilo verme sürecinin devamlılığını sağlar.
  • Subliminal mesajlar; kök inançların değişim dirençleri etkisizleştirir.
  • Telkin mesajları; bilinçaltının tetiklenerek eyleme geçmesine neden olur.
  • Tekrar tekrar dinlemelerle, yıkıcı iç sesin ve düşüncelerin yok olmasına sebep olur.

Sipariş için:

Uyurken Zayıfla Sipariş Formu

Yasal Uyarı

“Bu üründe yer alan içeriklerin, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen ya da tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayınlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem yapılacaktır. Ürünün tüm hakları Deniz Egece’ye ait ve saklıdır.”