Merhaba, Ben Yuşa Ömer Sarı.

Bu yaptığım Videoda sizlere beyin ve bilinçaltı sayesinde nasıl kilo verdiğimi anlatacağım.   Çocukluğumdan beri kiloluydum. Kilolarım yüzünden birçok konuda sıkıntılar yaşıyordum, çocukken o kadar sorun olmuyordu. Ama okul ve gençlik dönemlerimde, çevreden gelen olumsuzluklar beni sürekli üzmeye başladı. Aslında manken bir babanın ve güzel bir annenin, yakışıklı bir çocuğuyum. Fakat işte kilolarım her şeyi berbat ediyordu. Belki siz yetişkinler diyeceksiniz, bu genç bir çocuk neden bu kadar sıkıntı yapmış ki? İşte öyle olmuyor, benimde yaşamım var ve yaşadıklarım var. Kilo’lu yaşam sürmek, bir işkence…

Birçok diyetisyenlere gittim ve farklı farklı diyetler uyguladım.  Birçok zayıflama ilaçları ve zayıflama çayları içtim, aklınıza gelebilecek her şeyi yaptım.

Kilo sorunlarıma yaşayan ben, bir gün bu sorunumu mutlaka bir çözümü olması gerektiğini düşünüyordum. Süreklide nasıl çözerim diye araştırmalar yapıyordum.  İnternet de, araştırma yaparken, her şey beyinde biter sloganı dikkatimi çekti. Ben bu söze çok inanıyorum….

Deniz Egece Hocanın, ideal beden kampını gördüm bu kamp ilgimi çekmişti ve hemen kaydımı yaptırdım. Yaklaşık iki hafta kadar kampta kaldım. Kampta sadece “KİLO” ile ilgili sorunlarımı değil aynı zamanda utangaçlık, bedenime olan ilgisizlik, hayata bakış açım, sınav streslerim, mutsuzluk, fazla heyecan, Öz güven eksikliği gibi sorunlarımı da yendim. Başka daha çok şeyler çözdüm ama özelime girdiği için yazmayacağım… Ama gerçekten ben, hayata ve geleceğe artık çok ama çok farklı bakıyorum. Hocamızın verdiği dersler, sadece kiloyu çözmüyor, beyni ve bedeni barıştırıyor ve hayatınıza yön verecek teknikler öğreniyorsunuz.

Ben 145 kiloydum tam tamına ve Kamptan 3 ay sonra 118 kiloya indim ve şu an 115 kiloyum, hedefime adım adım yaklaşıyorum. Yaklaşık 3,5 ayda toplamda 30 kilo verdim. Diyetsiz, Sporsuz ve  ilaçsız. Ben başardım sizde başarabilirsiniz… Bu yazıyı hocamı teşekkürden dolayı ve sizlere ilham olsun diye yazdım. Videoyu da kendim hazırladım.

Deniz Egece hocamdan en önemli öğrendiğim, öğreti “Tek bir devrim vardır, oda insanın içindeki kendi devrimidir.” Bana yol gösterici ve yaşamımda katkı sağlayan Deniz hocama sonsuz şükran ve sevgilerimi gönderiyorum…

Yuşa Ömer Sarı…

Ücretsiz Bilgi Alın