Bilinçaltı Değişiminin Önemi

Deniz Egece Basında

Kanal
Xezer
Program
Hekim
Kategori
Psikoloji, Bilinçaltı, Hareket
Yapım
2019 –  Azerbaycan
Dil
Türkçe

Bilinçaltı Değişiminin Önemi
Bilinçaltı bilinçüstünün duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı (subliminal) mesajların amacı bilinçüstü engelini aşmak, eleştirel bilinçüstünü geçip direkt bilinçaltına ulaşmaktır. Böylece önerme ya da mesaj bilinçüstünün değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilecektir.

Eğitim İle Kalıcı Zayıflama

Deniz Egece Basında

Kanal
Xezer
Program
Hekim
Kategori
Psikoloji, Bilinçaltı, Hareket
Yapım
2019 – Azerbaycan
Dil
Türkçe

Eğitim İle Kalıcı Zayıflama
Yol göstermenin ötesinde bilinçaltımıza yerleşmiş yanlış kalıplardan kurtulmak mümkün. Beyin hayatın kendisidir. Yaşamın donanımıdır ve beynimizi dinlememiz gerektiğini söyleyen ilk ve tek zayıflama programıyız. İnsanoğlu yüzyıllar boyunca kilo vermek için diyetler, ilaçlar, ameliyatlar, ağır sporlar, akupunktur, çaylar vs. gibi binlerce yöntem denemiştir. Kilo vermek için senelerce bir çok metodu denedik ve bir çok insanı dinledik.

Diyetsiz Ameliyatsız Kesin ve Kalıcı Kilo Nasıl Verilir?

Deniz Egece Basında Fragman İzle Kanal Xezer TV Program Hekim Kategori Psikoloji, Bilinçaltı, Hareket Yapım 2018 – Azerbaycan Dil Türkçe Program Hakkında Diyetsiz Ameliyatsız Kesin ve Kalıcı Kilo Nasıl Verilir?  Artık “beynimizi ve kendimizi dinlemenin zamanı gelmedi mi?” Zayıflamaya yardımcı olduğu söylenen hiç bir metot bilinçaltındaki yanlış öğrenilmiş bilgiyi değiştirmez. Bilinçaltındaki değişim ancak ve ancak eğitimle … Devamını oku…